Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Stardust Galaxy Warriors indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Stardust Galaxy Warriors pc indir

Stardust Galaxy Warriors torrent oyun indir, Stardust Galaxy Warriors ışık RPG öğeleri ile karıştırılır shmups ve Brawlers gelen oyun birleştirerek, ilgi çekici bir kanepe co-op aksiyon oyunu. Özgürce deneyimini özelleştirmek için farklı oyun modu, oyun ayarları mekaniği, silah ve yükseltmeleri seçin. , Uzayda uçmak kötü yenilgi ve kendisinden geleceğini … tasarruf edin!

YIL 2087 ABD İHTİYACI
Sen bütün evrene barış ve düzenin yeniden, galaksinin yeni polis gücü vardır. Dört oyuncuya kadar maceralar bekliyor! Galaxy Gear atlamak ve geleceğini kurtarıyor uzay savaşçı haline gelmiştir. Şimdi ya da asla.

KURALLARI CREATE
Beğeninize varsayılan olanlar, ya da melodi oyun ayarları ile gidin. Sağlık ve kalkan tutarlarını, yangın oranları, damla oranları, hitbox boyutlarını ayarlayabilirsiniz veya örneğin dost ateşi açın. Eğer kurşun cehennem çıldırtıcı için rahat yıldız sürmek oynamak şekilde seçin!

ADALET DÖRT mekaniği
Her biri kendi özel yetenekleri ile gelen dört farklı mekaniği seçin.
Mavi Şahin, Sniper uzaktan muhalefetini öldürmek için mızraklar ve füze baraj kullanır.
Red Tiger, Berserker çılgınca pençe saldırıları ve zaman değiştirerek yetenekleri ile domuz vahşi gider.
Silver Wolf, Dasher onun bombalarıyla parçalar halinde patlayan düşmanları yerden yere ücretleri.
Black Bear, Reflektör yenilmez onu müttefikleri yapmak için kalkanlar kullanır ve onun düşmanları kendi mermi ölmektedir.

Yayılan GALAXY
Blast kötülük sağ ve sol. Kampanya oyun modu uzayda tehlikeli bir yolculuğa götürür. Okyanusların derinliklerinden, hiperuzaydan dış sınırlarına yabancı ürtiker ve perili fabrikaları aracılığıyla. Kötülüğü yok ederken galaksi ve güzel uzay sahne keşfedin.

Galaktik SİLAH ARSENAL
Roketler, av tüfeği ve uzay lav silahları için nabız tüfekleri, zincir silahlar ve demiryolu tüfek arasında değişen, birincil ve ikincil silahlar kombinasyonu ile kendinizi donatın! Farklı yükseltmeleri ve power-ups yanı sıra kadar 49 benzersiz silah kombinasyonları yolda size yardımcı olur.

90 ‘DAN GREETINGS
Dünün synth örnekleri yarın mücadelesinde müttefikleri vardır. Hypermelodic müziği senin galaktik operasyonları maç için burada!

Stardust Galaxy Warriors indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.