Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Stardew Valley 2.7.0.9 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Stardew Valley 2.7.0.9 indir

Stardew Valley 2.7.0.9 indir Joja Corporation, şehre geldi beri, hayatın eski yolları hepsi ama kayboldu. toplum merkezi, faaliyet şehrin en hareketli göbek kez şimdi karmakarışık yatıyor. Ama vadi fırsat dolu görünüyor. Biraz özveri ile, sadece Stardew Vadisi yücesine geri biri olabilir!

Özellikler
canlı çiftliği haline büyümüş alan çevirin! zanaat yararlı makineleri ve daha fazlası, hayvanları yükseltmek bitkileri büyümeye, bir meyve bahçesi başlayın! Hayallerinizdeki çiftlik oluşturmak için bol olacak.

zamanla becerilerinizi geliştirin. tarım, madencilik, mücadele, balıkçılık ve yiyecek arama: Bir ana çiftçi bir mücadele acemi gelen yol yapmak gibi, 5 farklı alanlarda kadar seviyesi olacak. Eğer ilerleme olarak, yeni pişirme ve işçiliği tarifleri öğrenmek keşfetmek için yeni alanlar açmak ve meslek çeşitli seçerek yeteneklerinizi özelleştirebilirsiniz.

yerel toplumun bir parçası haline gelir. 30 benzersiz karakter Stardew Vadisi’nde yaşayan, Eğer bir sorununuz yeni arkadaşlar bulmakta olmaz! Her kişi kendi günlük programını, doğum günü, benzersiz mini cutscenes ve hafta ve yıl boyunca söylenecek yeni şeyler vardır. Onlarla arkadaş olmak gibi, onlar, sana açılmak kendi kişisel sorunları ile yardım için sizden veya onların sırlarını anlatacağım! Böyle bir kış yıldızın luau, perili labirent ve bayram gibi mevsimsel festivallerde katılın.

geniş, gizemli mağara keşfedin. Eğer derin yeraltı giderken, yeni ve tehlikeli canavarlar, güçlü silah, yeni ortamlar, değerli taşlar, araçlar işçiliği ve yükseltmek için hammadde ve gizemleri açığa çıkarılması karşılaşırsınız.

Kurtlar Vadisi yeni bir soluk. JojaMart açıldığından beri, Stardew Vadisi yaşam eski yolu değişti. Kasabanın altyapısının çok bakıma düşmüş. eski halk merkezini onararak eski şan için Stardew Vadisi geri yardımcı, ya da alternatif yol almak ve Joja Corporation ile güçlerini birleştirme.

Mahkeme ile çiftlikte hayatı paylaşmak için bir ortak evlenmek ve. benzersiz karakter ilerleme cutscenes ile woo 10 mevcut lisans ve gelini, her bulunmaktadır. evli sonra, eşiniz sizinle birlikte çiftlikte yaşayacak. Kim bilir, belki çocuklar var ve bir aile başlayacağız?

yerel balıkçılık yerlerinden biri rahatlatıcı bir öğleden sonra harcamak. sular lezzetli balıkların mevsimsel çeşitleri ile iç içedir. Craft yem bobbers ve yengeç tencere her avlamadan ve yerel efsane olma yolunda yolculukta size yardımcı!

Yerel müzeye eserler ve mineraller bağış.

Cook lezzetli yemekler ve el sanatları yararlı öğeleri size yardım etmek için. pişirme ve yemek tarifleri işçiliği 100’den fazla olan, oluşturmak öğelerin çok çeşitli olacak. pişirmek Bazı yemekler bile size becerileri geçici artırır, çalışan hız, ya da muharebe cesaret verecektir. scarecrows, petrol üreticileri, fırınlar, hatta nadir ve pahalı crystalarium gibi yararlı nesneler zanaat.

karakter ve evin görünümünü özelleştirin. seçim için dekoratif öğeler yüzlerce hiçbir sorun hayalinizdeki ev yaratmak gerekecek!

(Rumble ile) Xbox denetleyici desteği! (Klavye hala metin girişi için gerekli)

özgün müzik üzerinde iki saat.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 05 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Stardew Valley 2.7.0.9 indir BENZER İÇERİKLER
Stardew Valley 2.7.0.9 indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.