Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spaceforce Rogue Universe HD indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Spaceforce Rogue Universe HD indir

Spaceforce Rogue Universe HD indir

ABOUT THE GAME

Dünya genelinde on dilde adapte bu on yılda en çok satan uzay simülasyon oyunları, biri.
Uzay Gücü – Rogue Universe gibi gemi geliştirme, sürükleyici bir evren ve seçim özgürlüğü keşif gibi önemli unsurları üzerinde durularak, bir aksiyon RPG uzay simülasyon oyunu. Pilot başlangıç ​​bölgesi, Uzay Gücü çıktıktan sonra – Rogue Universe keşif için neredeyse sınırsız alan açar.
Rogue Universe yıldız, gezegenler, uyduları ve asteroitler ile süslenmiş güzel açık uçlu ve yenilikçi 3D uzay ortamı. Kuyruklu yıldızlar, karadelikler, yıldız üsleri ve yüzen şehirler tüm keşif için kullanılabilir. Bütün toplumlarda olduğu gibi, ticaret, diplomasi ve kaçınılmaz kavgalar, orada işçiliği olduğunu. Rogue Universe eylem odaklı oyuncuyu heyecan değil, aynı zamanda maceraperest ve tüccar ilham kaynağı olacak fırsatlar sürü ile derinlemesine bir hikayesi bulunuyor. Uzay Gücü – Rogue Universe küçük ölçekli veya büyük uzay savaşları, farklı maceralar geniş bir yelpazede ve öykü dolu bir oyun sunuyor.
Oyuncular geliştirme ve diğer faaliyetleri gemi ek olarak, ticareti, keşif, kavga, işçiliği, macera çözme, diplomasi ile ilgili karar verme yapmaya fırsatınız olacak. Oyuncunun birinci veya üçüncü kişi POV kamera modu ile çevreyi görüntülemek için seçebilirsiniz. Oyuncunun 10 meslek ve 14 uzay araçları arasında seçim yapabilirsiniz. Yüksek seviyelere para ve deneyim puanı ve avans kazanın. AI Uzay Kuvvetleri önemli bir rol sahip olduğundan, oyun boyunca heyecan verici oynayan deneyimi yaratacak.
Uzay Gücü – Rogue Universe size kar mal satın almak ve satmak için izin veren bir ekonomik sistemine sahiptir. Ayrıca gemi için yeni gemi veya yeni yükseltmeleri satın alabilirsiniz. Uzay istasyonu ticaret merkezi size mal satılan şeyin bir listesini bulacaksınız. Zaten ne kadar kullanıldığının kargo alanı ve ağırlık mevcuttur ve ne kadar görmek için geminin özelliklerini kontrol edin. Fiyatlar ve mallar bir sistemden diğerine farklılık, bu yüzden biraz araştırma yapmak ve en uygun ticaret yolları bulmak zorundayız.

Spaceforce Rogue Universe HD indir BENZER İÇERİKLER
Spaceforce Rogue Universe HD indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.