Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Space Hulk Deathwing İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Space Hulk Deathwing CODEX indir

Space Hulk Deathwing, Games Workshop’un Warhammer 40.000 evreninde kurulmuş klasik Uzay Hulk boardgamesine dayanan Birinci Şahıs Vurucu deneyimidir. Space Hulk: Deathwing, Unreal Engine 4’te geliştirildi ve size ve arkadaşınızın üçüne kadar bir Uzay Hulk’unun klostrofobik tünellerindeki Genestealer’lerle çaresiz bir savaşı şansı tanıyacak. Görevler sırasında deneyim kazanırken yeteneklerinizi, yeni yeteneklerinizi ve yeni ekipmanlarınız da kazanırsınız.

Uzay Hulkları, Kaosun maddi boyutu olan Warp’ın akımları boyunca sürükleniyor. Devasa, çakıllı asteroidlerden, gemi kazanlarından ve diğer yıldız enkazlarından oluşurlar ve ay boyutlarına kadar büyüyebiliyorlar ve sıklıkla değerli ve eski kayıp teknolojileri barındırıyorlar. Sık sık ölümcül Genestealer’in yavrularıyla enfekte olurlar.

Oyunda en gizli ve en korkulan Uzay Deniz kuvvetlerinden birinden bir Uzay Denizi rolü üstleniyorsunuz: Karanlık Melekler Bölümünün Deathwing.

Bir kütüphaneci olarak Psykers’in yıkıcı güçlerini de öğrenebilirsiniz. Savaştaki becerileriniz ve performansınız, yeteneklerinizi geliştirmenize ve yeni güçlerin kilidini açmak için size 3 beceri ağacında harcama yapmanız için Fervor Points verir.

Terminatör zırhınızı takın ve Uzay Gemileri’nin ikonik silahlarıyla kendiniz silahlayın ve Uzay Hulk’unda sizi bekleyen tehditlerle yüzleşin.
Temel Özellikler
En gizli ve korkulan Deathwing’den Uzay Deniz Terminatörünün rolünü üstlenin.
Uzay Hulk’unun klostrofobik tünellerine dalın. Ve Cenevizlilere karşı çaresizce savaşın.
3 beceri ağacı vasıtasıyla yeni yeteneklerin kilidini açın.
Güç kazanmak ve yıkıcı silahlarla mücadele etmek.
Coop modu: Epik bir coop modunda bir Terminator kadrosu olarak arkadaşlarınızla oynayın

TÜRKİYE İLK BİZDE 14-12-2016 ÇIKIŞ TARİHİ.

Space Hulk Deathwing İndir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.