Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sorcerer King indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Sorcerer King indir

Sorcerer King indirSenin dünyan Stardock bu yeni fantastik bir strateji oyunu sona gelmek üzeredir. Sen o bir tanrı olmak ve dünyayı yok etmek Yapma Büyüsü önce Sorcerer Kral sizin dünyayı kurtarmak için hiç geçiyor Kıyamet sayacı karşı mücadele içindeyiz. Sen arazi keşfetmek ve size krallığını genişletmek olarak yol boyunca görevler yüzlerce karşılaşırsanız, yeni ve güçlü büyüleri öğrenmek ve arkadaşlarınız veya rakip kim olacak seçeceğiz. Nihai hesaplaşmaya için yeterince uzun geçen miyim? Eğer Sorcerer Kral durdurabilir misin?
Temel Özellikler:
Sorcerer Kral – Bu adil bir mücadele değildir. Rakibiniz daha güçlü olur ve korumak gerekir Kırıklarda karşı saldırı sonsuz olduğunu. Kavga, ya da doğru zaman gelene kadar onun iradesine boyun görünmesini ayağa.

Crafting – Aksine daha iyi silah ve zırh araştırma daha, oyuncular tarifleri ortaya çıkarmak ve savaş ve macera ile daha güçlü öğeleri oluşturmak için bileşenleri toplamak gerekir.

Büyüleyici – uzağa bugüne kadar fantastik bir strateji oyunu gördüm ötesinde senin güçlerinin yeteneklerini özelleştirmek sihirli özelliklere sahip ekipmanı aşılamak için seçtiğiniz egemen benzersiz yetenekleri kullanın.

Benzersiz Becerileri – yerine paylaşılan araştırma yolu, her egemen benzersiz şekillerde gücünü artırır. , Overlord Forge wielding büyük orduları Bina taktik savaşları içinde müdahale ve hatta onların iradesine toprak bükme.

Macera – Çatlak yazar Chris Bucholz ve yetenekleri kıyamet sayesinde biraz mizah getiren bireysel elle yazılmış görevler çöp yüzlerce manzara.

Rivals – Kalan hizipler Sorcerer King’in dünyadaki hayata tutunmak, ama onlar yalnız ona karşı umut olamaz. Onlarla Ally eşsiz şampiyon birimini kazanmak ve ne yardım sağlayabilir … ya topraklarını iddia ve kendiniz için bunları ganimet silin.

Endgame – işçiliği, büyüleyici, kahramanlar, orduları, büyüleri, ve daha fazlası – – Sorcerer King’in kale fırtına ve son savaşta galip kadar güçlü tek bir ordu oluşturmak için Kazanma tüm oyunun sistemlerini kullanarak gerektirir.

Sorcerer King indir BENZER İÇERİKLER
Sorcerer King indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.