Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sonic Lost World indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Sonic Lost World PC indir

Sonic Lost World PC torrent indir, Sonic yenilgi ve dünyaya hükmetmek onun son arsa içinde, Dr Eggman Deadly Six olarak bilinen tehditkar yaratıklar enerjisini kullanabiliyorlardı etti. Ancak, Deadly Altı yeni usta karşı ayaklanmaya zaman, Sonic onun ezeli düşmanı Eggman ile birleşmek ve baş-to-head onları almak için mistik Kayıp Hex keşfetmek gerekir. Dışarıda ve baş aşağı her düzeyde, içeride yarış, eşsiz arazilerde çeşitli genelinde hızlandırmak için Sonic şaşırtıcı yeni hamle ve inanılmaz renk Güçler kullanın.
YENİ MOVES
Sonic önce hiç olmadığı gibi hareket eder. Engellerin üzerinden Vault, ücretsiz çalıştırmak yukarı ve duvarlar ve yıldırım hızıyla adalar arasında gökyüzü dalış boyunca. Artı Spin Dash geri döndü!
RENK YETKİLERİ
Yeni ve Renk Powers düzeldi. Sonic şimdi, havada uçmak seviyeleri yırtıp & düşman haline patlayabilir. O her zamankinden daha güçlü!
YENİ DÜNYA
Canlandırıcı düzeylerde çeşitli aracılığıyla hızlandırın. Eğer içinde çalıştırmak olarak dışarıda & baş aşağı, gökyüzünde büyük zihin bükme dersleri geniş yeraltı tünelleri ve devasa yapıları keşfedin.
BOSS SAVAŞLARI
Bir seferde dünyanın bir kavga kaydedin. Sonic hamle ve power-ups tüm testi dinamik patronu savaşları ahlaksızca Ölümcül Six her üzerine atın.
Nightmare BÖLGE DLC Dahil
Nightmare Bölge DLC ücretsiz Kapsar – hit oyun ‘geceye Düşler’ esinlenerek içeren canavarlar
PLUS – Şimdi yeni ve geliştirilmiş bilgisayar Özellikler:
60 FPS oyun
HD çözünürlük desteği
Tam PC Gamepad + Klavye desteği
Tam Buhar işlevselliği

Sonic Lost World indir BENZER İÇERİKLER
Sonic Lost World indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.