Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Son of Nor indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Son of Nor indir

Son of Nor indirGece Tanrıçası tarafından kutsanan sa oğlu Nor, hepiniz insan ırkının toplam nesli arasında duruyor. Sadece bir insan yerleşim Noshrac, Kenar adlı bir gizli sığınak uçsuz bucaksız çöl dünyada kalır. Barış, 400 yıl sonra, insanlığın kadim düşmanı Sarahul halkını kurtarmak için bir maceranın içine zorlayarak, bir kez daha görülmektedir.

Telekinezi ve terraforming ile donanmış, hediyeler düşman toprakları üzerinden mücadele ve uzun süredir unutulmuş sırları açığa çıkarmak, Noshrac dünyasını keşfetmek olacak, tanrıça tarafından verilen Nor. Ve şimdiye kadar gördüğüm herhangi aksine mistik güçlere anahtarı – yolculuğunda size bulmacalar ve tuzaklar ile dolu eski bir ırk tarafından oluşturulan gizemli yapıları keşfedeceksiniz.

Ne bir oğlu olarak, Dünya Silah olduğunu. Akıllıca kullanın.

Özellikler
Telekinezi: kanyon duvarlarının dışına Gözyaşı kayalar ve muhalifleri doğru fırlatarak, ya da ilginç bulmacalar çözmek için telekinetik yeteneklerini kullanmak. Taşı ve tuzaklar hazırlar ve sizin yararınıza ortamı kullanmak nesneleri atmak!
Dünyalaştırıcı: kaldırın ve alt kum, düşmanları gömmek gizli geçitler, blok girişleri kazı, barikatlar oluşturmak veya bir taktik avantaj elde etmek yükseltilmiş yerlere ulaşmak için. Ya sapıtmak ve tüm binaları gömmek!
Elemental Magic: cephanelik geliştirmek için Rüzgar, Yangın ve Essence sihirli kilidini. Güçlü büyüleri, veya ekstra ölümcül saldırılar için Luke’un kontrollü nesneleri enchant! Daha güçlü teknikler kilidini çoklu büyüleri birleştirin!
Co-op Multiplayer: Oğlu Nor dört oyunculu online co-op oyun yanı sıra iki oyuncu yerel splitscreen co-op destekliyor.
PvP Multiplayer: Nor kaotik dört oyuncu rekabet çok oyunculu eylem en güçlü Oğul kim kanıtlayın!
İlgi Çeken Hikaye: profesyonel ses aktörleri tarafından hayata onlarca karakter içeren derin bir orijinal evrenin ayarlayın Oğlu Nor, tam 12+ saatlik hikayesi yaşayın.
Karakter Özelleştirme: Kendi erkek veya kadın karakter oluşturma ve kostüm parçaları ve dekoratif dişli bir yelpazede seçim.
Oğlu Nor dünyasında dalmış ol: Hiçbir GUI veya HUD, her şey dünyanın ortamda doğal ve sezgisel gömülür.
Proving Ground: yıkıcı sevindirdi bu oyun sizin savaş yeteneklerini test edin!
Oğlu Nor için özel olarak oluşan özgün bir atmosfer ses parça içerir

Kenar Periferik Destek Kesme: SteelSeries Sentry göz izleme veya Tobii EyeX (Sadece Windows) veya Emotiv EPOC beyin bilgisayar arayüzü ile zihninizi oyunu komut (Sadece Windows) ile gözleriniz telekinetik nesneleri Amaç!

Son of Nor indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.