Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sol Trader indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Sol Trader indir

Sol Trader indirHiçbir set hikaye var. Bir oyuncu olarak, oyun başlamadan önce o bu dünya ve form ilişkileri içine doğar: oyun karakterleri, olaylar ve etkileşimlerin binlerce sahne ayarlamak için üretir. Daha sonra bu dünyada içinde kendi efsanesini yaratmak mümkün olacak: kişilerinizi kaldıraç, bilinen (ve bilinmeyen) güneş sistemini, ticaret malları, koşmak misyonları keşfetmek ve uygun gördüğünüz gibi aile üyeleri öcünü alır.

Bu oyun Cüce Kalesi macera ve efsaneler modu esinlenerek karmaşık bir prosedür tarih jeneratör bulunmaktadır. Her yeni oyun bile var önce, doğduğu yaşamak ve ölmek karakterler dolu bir yaşam öyküsü olan, zaten iki asırlık.

Eğer bu dünyada bir karakter yaratmak zaman tüm bilgisayar kontrollü vatandaşlar gibi, aynı seçimlerle karşı karşıya. Eğer karakterin erken yaşamda kararlar başlangıç ​​beceri ve niteliklerini ve aile bağlantıları ve iş bağlantıları ayarlayın.

Hiçbir set hikaye var. Bir oyuncu olarak, oyun başlamadan önce o bu dünya ve form ilişkileri içine doğar: Oyun sahne ayarlamak için karakterler, olaylar ve etkileşimlerin iki yüzyıl oluşturur. Daha sonra bu dünyada içinde kendi efsanesini yaratmak mümkün olacak: kişilerinizi kaldıraç, bilinen (ve bilinmeyen) güneş sistemini, ticaret malları, koşmak misyonları keşfetmek ve uygun gördüğünüz gibi aile üyeleri öcünü alır.

Oyun evren mevcut güneş sisteminin en uzak noktalarına kadar uzanmaktadır. Belirli bölgelerde seyahat çok güvensiz olduğunu: korsanlar büyük kapıları yakınında takılmak bilinmektedir. Sen gemilerin çeşitli satın ve bir kerede birden fazla sahibi olabileceksiniz mümkün olacak. Gemiler daha iyi silahlar, hyperdrives ve motorların, kendi tekneleri çekmek için tasarlanmıştır ne bağlı olmak üzere ekipman çeşitli takılabilir. Kaçınılmaz hasar alacak ve gemi size yolculuğa buluşacak mekaniği tarafından tamir edilebilir. Eğer Callisto su vadede yarım-canlı döndüğünüzde iyi bir tamirci arkadaşlar ile tüm fark yaratacak …
Bu bildiklerini değil …
Sen senin eski bir temas, Caleb Churley, hala kargo iyi bir anlaşma verecektir görmek için pazara Londra’nın uzay limanında karaya ve hemen baş. senin titanyum teslim boşaltma yaparken, onun Venüs Vikon alarak bir paket ihtiyacı olduğunu Caleb sohbet yoluyla keşfetmek. Bir mesafe biraz, ama onlar şu anda su sıkıntısı olduğunu biliyoruz, bu yüzden size küçük gemi içine sığabilecek tüm satın. Caleb parsel teslimat için minnettar, böylece kargo iyi bir fiyat almak.

Sen yolda bara uğrayıp, ve Rachel Holden son zamanlarda Vikon görüldü keşfetmek. Sen onun nerede ile bugüne kadar onları tutmak için yerel suç örgütünün tarafından istendi ettik olarak, denemek ve onu izini anlam oldum. Bu küçük yolculuk bitmemiş iş işlemek için mükemmel bir bahane dönüşüyor.

Sen Vikon yolcu almak isteyip tartışıyor. Gemin henüz yolcu kabinleri ile donatılmış, ama kim gitmek istiyor görülmeye değer değildir. Neredeyse çok düşkün: yerel bir otelde gitmek üç kişi istekli bulabilirsiniz. Onlar size Dünya’nın güvenli bölgeyi terk kez kuyruğunda birisinin olması olasıdır anlamına gelir, ulaşım için oran üzerinden yol ödemek istediğiniz. Bu bir risk, ama gerçekten para ile yapabileceği … artı yolculardan biri Charles Heckler oğlu sen tanımak isteriz birisi …

Sol Trader indir BENZER İÇERİKLER
Sol Trader indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.