Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sniper Elite 3 MULTi9 indir – Full Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Sniper Elite 3 MULTi9 indir – Full Türkçe

Sniper Elite 3 MULTi9 indir – Full Türkçe Ödüllü dizide SNIPER ELITE 3’ün son bölümü, oyuncuları Almanya’nın rezil Afrika Korps’ına karşı vahşi bir çatışma içersinde Kuzey Afrika’nın acımasız ama egzotik arazisine götürüyor.

İyilik amacıyla Müttefik direnişini sona erdirebilecek bir Nazi süper silah programını sabote etmek amacıyla, Batı Çölü’nün büküm kanyonları, yemyeşil vahaları ve antik şehirleri vasıtasıyla hedeflerinizi yakalayın.

İster insan ister makine olsun, hedeflerinizi avlamak amacıyla gizli, düzenleme ve yürütme kullanın. İmza uzun mesafeli ölümlerden, yakın döverler, ilgi dağıtıcılar ve patlayıcı tuzaklara kadar, uzaktan olduğunuz kadar ölümcül birisiniz.

Burada sona ermeli. Sen dönüm noktası sensin. Çünkü bir mermi geçmişi değiştirebilir …
Temel Özellikler
Ödüllü silah sesleri – Mükemmellik amacıyla honlanmış tüfek balistik deneyimini yaşayın. Uzaklık, yer çekimi, yel ve kalp atış hızınızı öneme alarak yoğun bir şekilde tatmin edici üçüncü kişi mücadele edin.
Geniş yeni ortamlar – Birden çok birincil ve ikincil hedefleri olan, rastgele bir sırada çözülmekten çok, çoklu rota seviyelerini saplayın. Asla aynı şekilde iki kere oynamayın.
Gerçek taktiksel seçim – Her hale uyum sağlayın. Gizlice, oyalama, tuzaklar ve ses maskeleme kullanın. İşler sıcaksa, gölgeler amacıylae girmek amacıyla yeni Taşıma teknisyeni kullanın ve kendi koşullarınıza göre tekrardan ava başlayın.
Yenilenmiş insan X-Ray Kill kam – Beğenilen X-Ray kill-cam, detaylı kas katmanları, 3D kafes parçacıkları ve insan dolaşım düzeneğinin tamamı da dahil olmak üzere her vaktinden daha yürekli ve geri kalmış.
Yeni X-Ray vasıta kaldırma – Bkz. Araçların X-Ray vasıta katledilmeleri ile komplike ayrıntılarda parçalanması. Çok aşamalı imha zırhlı arabalar, kamyonlar ve Kaplan tanklarını parça parça almanızı sağlar.
Gerilim düşman çok oyunculu – Beş online oyun rekabet modu. Oynarken Madalya ve Şerit Kazanın. Bütün oyun modlarında XP kazanın, karakterinizi, silahlarınızı ve yüklemeyi özelleştirin. Gerçek bir Keskin Nişancı Elitesi Olun!
Patlayıcı kooperatif oyunu – İki kampanyadaki online kooperatifte bütün kampanyayı oynatabilir ya da ekip çalışmasını, iki özel Co-op modunda, Aşırı Gözlem ve Hayatta Kalma programında nihai teste bırakabilirsiniz.
Deneyiminizi deneyimli ya da çerezli olduğunuz şahsa özelleştirin, yolunuzu izleyin. Bütün yardımları kapatın ve AI’yı açın ya da deneyiminizi tercih ettiğiniz oyun stiline göre kişiselleştirin. X-Ray öldürme camlarının düzenliliğini düzeltin ya da hepsini beraber kapatın.
Ekstra özellikler
Buhar Büyük Resim Modunu Destekler

Sniper Elite 3 Bu Oyuna Ait içerdiği DLC Paketleri; Full

Stereoscopic 3D + Ultra Geniş Ekran + Eyefinity ekranlarını destekler

Sniper Elite 3 – Camouflage Weapons Pack

Sniper Elite 3 – Hunter Weapons Pack

Sniper Elite 3 – Patriot Weapons Pack

Sniper Elite 3 – Sniper Rifles Pack

Sniper Elite 3 – Axis Weapons Pack

Sniper Elite 3 – Eastern Front Weapons Pack

Sniper Elite 3 – Allied Reinforcements Outfit Pack

Sniper Elite 3 – Target Hitler: Hunt the Grey Wolf

Sniper Elite 3 – Save Churchill Part 1: In Shadows

Sniper Elite 3 – Save Churchill Part 2: Belly of the Beast

Sniper Elite 3 – Save Churchill Part 3: Confrontation

Sniper Elite 3 – U.S. Camouflage Rifles Pack

Sniper Elite 3 – International Camouflage Rifles Pack

 

FİX CRACK İNDİR

Sniper Elite 3 MULTi9 indir – Full Türkçe YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.