Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sky Break indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Sky Break indir

Sky Break indir Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO Oyunlarından baş yapıt. Bir grup araştırmacı, bir çözüm bulmak için bu gezegene gönderildi. Onlardan birisin.
Sen gelmeden Ama, uzay gemisi düştü …

Hack ve komut mechas
Mechas vahşi ve fırtına yaşayan için kullanılır. Sen hayatta kalmak için bazıları savaşmak gerekir, ancak onlar senden daha sık güçlüdür. yaşama en iyi şans bu mechas bazı kesmek ve diğerleri yenmek için müttefik olarak bunları kullanmak.
Gelişmek
daha sen, sen kazanmak daha fazla parçaları kazanmak savaşır. Onlar mechas ‘gücünü ve becerilerini gelişmeye kullanılabilir. Ama aynı zamanda keşif sırasında bazı bulabilirsiniz. Senin karakterin de kendi yeteneklerini geliştirebilir.
Fırtına
Hava büyük bir tehdittir. Sen fırtına üzerinden yol yapmak için yıldırımlar, tornado ve diğer unsurları ile ilgilenmek zorundadır. Sen havayı iyonize ve bir alanda fırtına durdurmak için kullanılan eski yüklemeleri etkinleştirmek mümkün olacaktır. Neyse ki bulutların üzerinde oturur eski terk edilmiş istasyon iyi barınak sağlar.
Uzay gemisi
Erken oyunda uzay erişebilir, ancak gezegeni terk etmek yeterli yakıt yok. Fırtınada karaya imkansız, ancak bazı hava kontrolörleri kilidi kez, hızlı harita üzerinde seyahat ve zaman tasarrufu mümkün olacak.
Toplayın ve zanaat
Yolculuğunuz boyunca kaynak toplamak ve yararlı öğeleri oluşturmak için kullanabilirsiniz. Kendi bitkiler büyümek istiyorsanız da istasyon içinde bir sera kullanabilirsiniz.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 23 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Sky Break indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.