Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SimplePlanes pc full download

SimplePlanes indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

SimplePlanes indir

SimplePlanes torrent indir Hayatınızda uçak inşa ettinizmi ? Bu oyun size göre uçağın gövdesini inşa etmeye başlayalım hadi. itme eklemek için motorlar yerleştirin. Tasarım ve kanat takmak ve daha sonra kokpite kendinizi kayış ve uçar görüyoruz.

İNDİR UÇAKLAR
100.000’den fazla uçaklar ücretsiz indirmek için kullanılabilir SimplePlanes.com bilimkurgu uzay araçları için yeni nesil savaşçıları eski WW2 bombacılarının bir şey bulun. Kendi uçaklar yükleyebilir ve bir altın seviye oluşturucu bir bronz oluşturucu saflarını üzerinden çıkabilir.

DİNAMİK UÇUŞ MODELİ
Onun en iyi uçuş simülasyon. Her küçük değişiklik uçak uçar nasıl tasarımcı etkileri yapmak. Ağırlık dağılımı, itme, kaldırma ve sürükleme tüm sürekli uçarken hesaplanır. nedeniyle aşırı stres ya da bir şey vurarak uçarken parçaları muhteşem moda kopmak yapabilirsiniz. Eğlenceli ama orada durmayacak. Sen becerileri var eğer eksik kanat bile uçmaya devam edebilirsiniz.
ZORLUKLAR
Özel uçakların birinin kokpit tırmanmaya ve zorlukları nasıl yaptığını görüyoruz. zorluklar sizi saatlerce eğlendirecek. uçak gemileri, eskort bombacıları, arazi çok daha fazla kursları aracılığıyla yüzey havaya füzeler, ırk atlatmak ve.
SANDBOX
herhangi bir kısıtlama ile uçak inşa etmek için tüm parçalar kullanın. Gökyüzü, limittir. Harfi harfine.

modding
Kendi parça ve ortamlar inşa böylece Modding tam olarak desteklenir. size özel sonra arkadaşlarınızla ve toplum ile paylaşmak tasarımı ve yapı mods yardımcı olmak için araçlar tasarlanmış içerir bizim Birlik paketini indirin.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 18 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

SimplePlanes indir BENZER İÇERİKLER
SimplePlanes indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.