Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sid Meiers Civilization IV The Complete Edition indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Sid Meiers Civilization IV The Complete Edition indir

Sid Meiers Civilization IV The Complete Edition, 6 milyondan çok satılan ve dünyadaki hayranların ve aynısı görülmemiş kritik beğeni topladı ve bütün zamanların en büyük PC oyun serileri arasında sayıldı. Şimdi, Sid Meier ve Firaxis Games, oynamak ve kazanmak amacıyla yeni yollar, uygarlığı yönetmek ve genişletmek amacıyla yeni araçlar, hepsi yeni tüketimi basit mod özellikleri ve yoğun çok oyunculu modlar ve alternatifler ekleyerek bu olağanüstü keyifli ve alışkanlık yapıcı oyunu yeni boyutlara taşıyor. *. Uygarlık IV, oyun tecrübesini görülmemiş bir düzeye yükselecek, güzelce ayrıntılandırılmış, yaşam sürdüren bir 3B dünyada daha evvelce hiç olmadığı gibi yaşama geçirilecek. Civilization IV, 2005’in en iyi on oyunlarından biri olarak gösterildi ve dünya genelinde oyunculara sahip olması gerekiyor!


MİNİMUM: Windows 2000/XP, 1.2GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent, 256MB RAM, 64 MB Video Card w/ Hardware T&L (GeForce 2/Radeon 7500 or better) DirectX7 compatible sound card, 1.7GB of free hard drive space, DirectX9.0c (included)
RECOMMENDED: Windows 2000/XP, 1.8GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent/better, 512 MB RAM, 128 MB Video Card w/ DirectX 8 support (pixel and vertex shaders), DirectX7 compatible sound card, 1.7GB of free hard drive space, DirectX9.0c (included)

Sid Meiers Civilization IV The Complete Edition indir – Full BENZER İÇERİKLER
Sid Meiers Civilization IV The Complete Edition indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.