Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

 

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth Türkçe Yama
   

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
 

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

   

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
   

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth Full crack İndir
 

En ihtişamlı strateji oyunu serilerinden Sid Meier’s Civilization oyuncuların karşısına bu kez bilim-kurgu olarak çıkıyor! Civilization: Beyond Earth ile farklı gezegenlerde koloniler kurun ve onları yönetin! İnsanlığın geleceğini sizin kararlarınız şekillendirsin!
Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth ödüllü Civilization serisinin bilim kurgu temalı yeni üyesidir. Gelecekte, küresel olaylar dünyanın dengesini bozmuş ve modern toplumu yokoluşa sürüklemiştir, insanlığı yeni bir düzen ve belirsiz bir gelecek beklemektedir. İnsan ırkı yeniden ayağa kalkmaya çalışırken baştan kurulmuş ülkeler kaynaklarını insanlığın yeni bir başlangıç yapabilmesi için uzay araştırmalarına odaklamıştır.
Dünya’nın ötesinde yeni bir ev bulmaya gönderilen keşif ekibinin bir parçası olarak siz halkınızı yeni yerlere götürecek, uzayda yeni bir uygarlık yaratacak, insanlık tarihinde yeni bir sayfa açacaksınız. Yabancı bir gezegeni keşfedin ve orada koloniler kurun, yeni teknolojiler araştırın, kudretli ordular üretin, özel binalar inşa edin ve yeni dünyanızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Yolculuğunuz sırasınca kritik kararlar vermeniz de gerekecek. Sponsor seçiminizden koloninizin görünüşüne, uygarlığınızın yöneleceği yola kadar her verdiğiniz karar size yeni kapılar açacak.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2/ Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz VEYA AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB (ATI HD3650/nVidia 8800 GT/Intel HD 3000)
DiretX: 11
HDD: 8 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2/ Windows 7
İşlemci: 1.8 GHz Dört Çekirdek
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB (AMD HD5000 /nVidia GT400 /Intel IvyBridge ve üstü entegre çipler))
DiretX: 11 veya destekli Mantle
HDD: 8 GB Disk alanı