Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shadow Warrior v1.5 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Shadow Warrior v1.5 indir

Shadow Warrior v1.5 indirGölge Savaşçı (Hard Reset) efsanevi ve zeki savaşçı Lo Wang oynadığı bağımsız geliştirici Uçan Yaban Hog ​​klasik 3D Realms ‘tetikçi cesur bir Reimagining olduğunu. Klasik first-person shooter heyecan verici ve görsel olarak çarpıcı dönüşüm gölge alemin acımasız orduları yok etmek bir katana zarif hassasiyetle ezici ateş kaba kuvvet birleştirin.
Öykü
Onun hilekar işveren tarafından sınırsız bir güç efsanevi bıçak elde etmek için sipariş olarak Gölge Savaşçı Zilla Enterprises kurumsal Shogun Lo Wang sıradışı hikayesini anlatıyor. Ölü ihanet ve sol, Lo Wang felaketin eşiğine dünyamızı itmek için hazırlanıyor başka bir alemde antik tanrılara kanadın bağlantısı öğrenir. Şimdi isteksiz kahraman şeytani işgali arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve tekrar karanlığa kötülüğü kovmak için silah, bıçak, sihir ve zekâ ustaca kombinasyonu yoluyla efsane haline gelmelidir.
Özellikler
Gölge Savaşçı Reborn – Gölge Savaşçı cesur yeni bir vizyon zarif heyecanlı aksiyon, yaratıcı mücadele ve Lo Wang komik efsane çağdaş retelling klasik first-person shooter oyun karıştırır.
Zarif Eskrim – tam hedeflenen hali ile ayrı düşmanları dilim veya öfkeli ordularını ile tek hızlı geçiş ile düşman ordularını kesmek için sıvı tarak ve özel saldırıları salmak için size efsanevi katana kınından çıkarmak.
Arsenal yükseltilebilir – senin müthiş cephanelikte her silahı yararlanın – Şık tabancalarla ve dört varil av tüfeği gelen patlayıcı uçlu yaylı tüfek cıvata ve lazer güdümlü roketatar. Her silah gücü, hızını artırmak ve yıkıcı bir alternatif ateşleme seçenekleri eklemek için birçok benzersiz yükseltmeleri sunuyor.
Mistik Güçler – kendinizi korumak ve düşmanlarınızı felç veya dizlerinin getirmek için kendi kopmuş başları ve hala yenerek kalpleri kullanmak için mistik güçler çağırın.

Shadow Warrior v1.5 indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.