Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

shadow warrior 2 deluxe edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Shadow Warrior 2 indir

Shadow Warrior 2 indir Wang’ın çabaları insanlar ve şeytanlar yanyana yaşayan garip ve vahşi yeni düzen oluşturma, dünyayı bozuk.
bir zamanlar korkulan savaşçı şimdi yerel Yakuza klan için bir işe kılıç olarak yetersiz varlığını tırmalamak, düşmanlarının erişemeyeceği ve Zilla en sibernetik metropolün neon kızdırma dışında değişen Wildlands yaşıyor. Basit bir misyon yanlış gittiğinde, Lo Wang parlak bir genç bilim adamı, onun düşmanı Orochi Zilla ve dünyamızda huzursuz haline gelmiştir şeytani güçler arasındaki bir uçucu çatışma içine çekilir. sivri dilli kahramanı bir kez daha kötü dünya temizlemek için öldürücü bıçakları, şaşırtıcı ateş gücü ve arkaik sihirli ellerinde gerekir.
ÖZELLİKLER
Bıçaklar ve Bullets: Lo Wang şeytani muhalefeti aşmak için 70’in üzerinde öldürücü bıçaklar ve patlayıcı ateşli genişletilmiş bir dizi ile kendi marka tam gaz vahşetini sunar. keskin katana, kısa kılıç, hilal bıçakları ve el pençeleri ile çelik ve kan kasırga haline veya düşman öldürmek için süslü ateşli silah cehennemi senfoni açığa.

Dört Oyuncu Co-Op: Tek başına geniş kampanya ile savaş veya kampanya co-op modunda online yıkım dört oyuncu tayfun olarak takım. senin zafer özelleştirilebilir zırh, öğeleri ve değerli yağma ile kendi ninja tarzı korurken zorlu birincil görevler veya heyecanlı yan görevler mücadele.

Usul Ortamları: İnsan ve şeytan krallıkları arasındaki ihlal yeni katlanmış getirmek Gölge Savaşçı 2. Prosedürel oluşturulan manzara ve yolları dünyasına sürekli vardiya sonuçlanan bir boyutlararası herni yarattı ve bir kez tanıdık arazi ve rutin görevleri döner.

Brutal Hasar Sistemi: eldeki duruma göre Silahını seç ve daha sonra gelişmiş bir gore sistemi ile yol duruyor her şey sökmeye. bacaklarda ve kafaları ayrı ya da ağır kararname geçmek ve sağ devasa hayvanlar bir delik darbe hassas bıçak grev kullanın.

Özel Upgrade Sistemi: performansını artırmak veya yıkıcı element etkileri ile bunları artırmak için bir kerede en fazla üç taş cephanelik silah yükseltin. Lo Wang’ın gücünü artırmak ve overdrive içine onun ölüm uğraşan sanat kaydırmaya karma, tılsımlar ve zırh toplayın.
Gölge Savaşçı Serisi
Gölge Savaşçı serisi remastered ve Gölge Savaşçı Klasik Redux olarak Devolver Digital ve 3D Realms tarafından Steam serbest bırakıldı Gölge Savaşçı Classic ile 90’lı yıllarda tekrar başladı. Ardından 2013 yılında, Uçan Yaban domuz ve Devolver Dijital modern klasik Gölge Savaşçı Lo Wang efsanesinin cesur Reimagining yayınladı

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 14 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

shadow warrior 2 deluxe edition indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.