Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shadow Tactics Blades of the Shogun indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Shadow Tactics Blades of the Shogun indir – Full

Shadow Tactics Blades of the Shogun indir – Full Shadow Tactics, Edo devresi Japonya’sında kurulan taktiğe dayalı sıra dışı bir saklılık oyunudur.

Ölümcül uzmanlardan meydana gelen bir ekibin yönetimini ele geçir ve düzinelerce düşman arasında gölgelere sız. Muazzam kaleler, karlı dağ manastırları ya da saklı orman kamplarına saklıce girerken yaklaşımını seç. Tuzaklar kur, rakiplerini zehirler ya da düşmanla irtibattan tamamiyle kaçın.

Grup, gerektiğince değişik kişiliklerden oluşuyor. Bir ekip olarak çalışmak ilk başta imkânsız gibi gözüküyor ancak çoğu vazifeden sonra itimat kazanılıyor ve arkadaşlıklar kuruluyor. Karakterler kendi dinamiklerini meydana getiriyor ve her üye kendi özel şeytanıyla yüzleşmek mecburiyetinde kalacak.

Bu ekibin liderlerinden biri kılıcı ve ninja yıldızıyla düşmanlarına giden yolu temizleyen çevik ninja, Hayato. Samuray Mugen, daha kuvvetli bir yaklaşım tercih ediyor ve aynı anda aniden çok şeytanı yeniyor. Fakay böylece esneklikten yoksun kalıyor. Aiko ise husus Geyşa kılığında düşmanların ilgisini dağıtmaya geldiği zaman tam bir kamuflaj uzmanı. Ve sokak çocuğu Yuki, düşmanları ölümcül kaderlerine doğru aldatıp tuzağa düşürüyor. Gizemli keskin nişancı Takuma ise dürbünlü tüfeğine itimatiyor ve düşmanları uzak mesafeden yok ediyor.

Oyuncu, zorlu vazifelerde ustalaşmak amacıyla seçeneklerini dikkatli bir şekilde değerlendirmeli: Karakterler bir ekip olarak nasıl davranacaklar? Her vazife amacıyla en iyi donanıma sahip olan hangisi? Verilen vazifelerde en iyi şekilde nasıl ustalaşabilirler? Düşmanları yenmek ve vazifeleri tamamlamak amacıyla kendi yetenek taktiklerini oluştur.

Bencersiz yetenek setleriyle beş ayrı karakter olarak oyna
Ona bir olacak şekilde sayıca az olduğun imkânsız görünen mücadeleleri kazan
Rakibini istediğin şekilde saf dışı etmek amacıyla çoğu yol bul
Çatıdan çatıya zıpla ve düşmana yukarıdan saldırmak amacıyla büyük binalara tırman
Edo devresindeki antik Japonya’nın güzel ortamlarını keşfet.
Becerilerinle uyuşması amacıyla üç zorluk srandardı arasından seç

Shadow Tactics Blades of the Shogun indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.