Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Serious Sam 3 BFE Cpy indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Serious Sam 3 BFE Cpy indir

Serious Sam 3 BFE Cpy indir
Serious Sam 3 BFE Cpy indir

Serious Sam 3: BFE birinci şahıs aksiyon macera Erkeklerin erkek olduğu first-person shooter altın çağına görkemli bir dönüştür, kapak amatörler için ve tetiği çekerek şeyler patlaması gitmek yaptı.

Yıl hissi orijinal indie ve Oyun bir prequel olarak hizmet veren, Serious Sam: The First Encounter, Serious Sam 3 hayvanlar ve paralı Mental en İstilacı lejyon karşı Dünya’nın son mücadele sırasında gerçekleşir.
Temel Özellikler
Çılgınca Arcade tarzı Aksiyon – Tetiği basılı tutun ve saldırganların hiç bitmeyen saldırı atık yatıyordu veya Mental en vahşi hayvanlar tarafından istila ediliyor karşıya. Hiçbir kapak sistemleri, hiçbir kamp – bu onlara karşı sadece sensin. Hepsi!
Fearsome Düşman Yaratıklar – guruldama Scrapjack dahil Khnum hiç aşağı biçme keyfini yaşadım ateşli muhalefet yaratmak için efsanevi Kafasız Kamikaze, Gnaar ve Sirius Werebull katılmak yükselen unutulmaz kölelerinin yeni taburu!
Muhteşem Ortamları – toplam kaos ile dikişleri de patlama yakın gelecekte Mısır’ın geniş savaş boyunca savaş. Yarının paramparça şehirler bir antik dünyanın çökmekte tapınak sizin tahrip oyun haline ile kaplı!
Yıkıcı Arsenal – Bir kapsamlı saldırı tüfeği, çift namlulu av tüfeği, patlayıcı otomatik av tüfeği, cezalandırıcı minigun ve gülleleri yanan Yüce baraj da dahil olmak üzere silah açığa Ciddi Sam’in cephanelik! Kerede Sam’in tüm silah Carry ve maksimum ateş gücü için anında her silah arasında geçiş!
Kendi eline gidiş olsun en sert, sert almak konular – Brutal Melee saldırılar! Bir kapanış Gnaar gözünü söküp korkunç Scrapjack yüzünü kapalı büküm veya bir anlık öldürmek için bir Araknoid Hatchling boynunu ek!
Co-Op Multiplayer – Online kadar 16 oyuncu ile Mental en kalabalık karşı savaşa gidin ve Standart Co-Op, Klasik Co-Op, Para-Op Co-Op, Beast Hunt kargaşa 12 tek oyuncu düzeyleri arasında hareket eden her şeyi imha ve Team Beast Hunt modu.
Survival Singleplayer & Multiplayer – online arkadaş amansız Takım Survival modunda, birbirlerine ve düşmanları hem mücadele, iki takım katılmak Survival modunda özel olarak oluşturulan seviyeleri ile düşmanlarının sonra dalga dalga karşı (çevrimdışı) Yalnız hayatta kalmak için deneyin veya var!
Multiplayer Karşı – Deathmatch, Team Deathmatch modları gibi çeşitli multiplayer birbirleriyle ya da diğer takımlara karşı mücadele, Takım Beast Hunt ve Team Survival birlikte Bayrak, Last Man Standing, Son Takım Standing, Anında Öldür ve My Burden, Yakalama!
Split Screen Modu – Yerel (çevrimdışı) bölünmüş ekran co-op oyun ve bir ekranda dört oyuncu ile çok oyunculu modları! Hatta birden fazla klavye ve fare için destek içerir!
Level Editor * – Kendi seviyelerini, Modları, doku ve tam özellikli Ciddi Editor 3.5 dahil diğer içerikleri oluşturun!
Buhar Çalıştayı – içerik oluşturma gönderin veya Serious Sam 3 yeni oyuncu oluşturulan içerik ve değişiklikler indirin!
Çeşitli Oyun Seçenekleri – 5 farklı zorluk seviyesi, hızlı kaydetme otomatik kaydetme, çoklu hippi mod dahil altyazılar, ebeveyn kan ve gore kumanda ile lokalize seçenekleri, oyun denetleyicisi desteği, verdiği yuvaları, 3. kişi görünümü, co-op oyun kaydetmek, çeşitli renk gelişmiş grafik seçenekleri şemaları, ton, hileler, konsol, Buhar ticari kartlar, başarıları, leaderboards ve bulut ve çok tweak, çok daha fazlası!

* Bu öğe PC yalnızca

Serious Sam 3 BFE Cpy indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.