Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sengoku Jidai Shadow of the Shogun indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Sengoku Jidai Shadow of the Shogun indir

Sengoku Jidai Shadow of the Shogun indir bu çalkantılı dönemde ayarlanmış bir sıra tabanlı taktik ve stratejik bir oyun; öncelikle Japon Savaşan Devletler dönemine Kore Japon işgali odaklanarak. Doğu Asya’dan diğer ordular da bölgede farklı çatışmaları simüle etmek için hazır.

taktik doktrinleri farklı istihdam çeşitli orduların komutasını almak. seçtiğiniz ordu ve set parça tarihi savaşlar veya AI veya insan rakibe karşı “what-if” skirmish durumlarda zafer onların generalleri Kurşun. daha iddialı olmak ve önceki savaşlar sonucu ile uğraşmak zorunda nerede operasyonel kampanya katmanı sayesinde bölgesel egemenliğini elde.

Orta Krallık İmparatoru devirmek için, ya da bir Pan-Asya İmparatorluğu’nu kurmak, Japon Shogun olmak üzere, bir savaş ustalık gerektirir. kargaşa bu süre içinde, Asya ayırdığınız için sizindir!

Özellikler:

16. ve 17. yüzyıllarda, özellikle Sengoku Jidai (Japon Savaşan Devletler dönemi) ve Imjin Savaşı (Kore ve Çin müdahale Japon işgali) Doğu Asya savaşın doğru simülasyonu.
Japon Resim Sergisi etkisinde eşsiz grafik stili.
Dönemin önemli nişan kapsayan tarihsel senaryolar
Kampanya modu dönemin önemli kampanyalar ile oynamak gibi tarihi yeniden yazmaya olanak tanır. Arazi, iş gücü, tedarik, yıpratma, kuşatmalar ve ekonomik zarar tüm dikkate alınması gerekir. Stratejik harita üzerinde kararlar savaşta size sunulan güçleri etkileyecektir. Her savaş sonuçları birimlerinin gücü, deneyim ve elan üzerindeki uzun vadeli etkileri olacaktır.
Klasik Turn-tabanlı, çini tabanlı oyun.
oyun ana zor bir arayüz, kullanımı kolay.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 20 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Sengoku Jidai Shadow of the Shogun indir BENZER İÇERİKLER
Sengoku Jidai Shadow of the Shogun indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.