Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Scourge of War Waterloo indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Scourge of War Waterloo pc indir

Scourge of War Waterloo indir, Scourge of War: Waterloo torrent indir, Savaşın Kırbaçlamak: Waterloo onun Amerikan İç Savaşı seleflerinin ayak izlerini takip ve tarihinin en ünlü savaşlarından birine harekete geçer. Bu Yedinci Koalisyonu Savaşı’nın son savaş hakkında bugüne kadar en ayrıntılı oyun gereğidir. Oyun (Fransızca, Prusya ve İngiltere perspektiflerden) 20 tarihsel senaryoları, 3 çokluoyuncu senaryosu sınırsız kullanıcı oluşturulan sanal senaryolar ve kum savaşlar için daha fazla bağlam sağlayan oyun için bir kampanya katmanı ekler bir sandbox kampanyası sahiptir.

Oyun

İlk bakışta, oyuncu, düşman ezmek sırf sayılar ya da üstün taktikleri ile olmak pozisyona asker büyük organları hareket ile görevlendirilmiştir. Olsa Gerçekte, daha fazla oluyor bir sürü var. İlk Savaşı tüm Scourge: Waterloo Daha da önemlisi, oyun komuta zincirini tam taklit olmasıdır tarihsel birim adları, silah, oluşumlar vs olan piyasadaki herhangi bir benzer başlık çok daha gerçekçilik sunuyor. Oyuncular (mümkün olmasına rağmen) bu zincirin üstüne yerleştirilmiştir tanımla değildir, ancak genellikle arada bir yerde yerleştirilmiştir. Savaş sırasında, onlar yukarıdan emir almak, yani onları yorumlamak ve onlarla birlikte bir strateji oluşturmak, daha sonra, doğrudan kendi kontrolü altında birimlere kendi siparişlerini teslim etmek için kendi kuryeler göndereceğiz.

Stil

Savaşın belası: Waterloo, 3D arazi üzerinde ve bunu yaparken de çizilmiş 2D sprite var orada en oyunlara çok daha büyük orduları gösteren yeteneğine sahiptir. Oyuncular savaş iyi bir bakış elde veya yakınlaştırmak ve sağ eylem içine almak için büyük boyutlara uzaklaştırabilirsiniz. Tüm birimlerde tarihi üniformaları ve tarihsel bayrakları taşır. Liderler kolayca bulmak için yeterince iyi dikkat çekiyor.

Arayüz

Kullanıcı arayüzü önceki SOW başlıklarına göre büyük bir revizyon oldu. Ekranda düğmelerin sayısı azaltılmış ve (isteğe bağlı) bağlam-duyarlı açılır menü ile değiştirilir ve şimdi istenilen konumda ve tercih edilen kaplama ile oluşumları kurmak için her zamankinden daha kolay olmuştur. Oyuncular sadece başarısızlık sorumlu kendi stratejilerini olacak böylece Ayrıca, savaş tarayıcısının yeni düzen ve diğer yeni ekranlar bir dizi yapmak.

Özellikler
Büyük Napolyon dönemi orduları yürüyen ve muazzam tarihsel haritalar üzerinde mücadele.
20 singleplayer senaryolar da dahil olmak üzere içerik büyük miktarda
Taktik savaşları için stratejik bir katman ekleyerek bir bütün yeni Sandbox kampanya modu
Motor tweaks ve düzeltmeler ton Napolyon Warfare- Birimleri artık binalarda kapak alabilir uygun!
Kolay komuta ve kontrol için yeni ve geliştirilmiş arayüz
Tarihsel savaş haritaları ve genel amaçlı savaş haritaları Son derece doğru.
Gerçekçi hava.
Harekât için Kurye sistemi.
Yoğun Waterloo tam Battle savaşın tarihsel sırasını araştırılmış
Tugay, bölünme veya kolordu Gerçek zamanlı savaş komutu
Rastgele çalma modu savaşları oluşturmak için.
Çok oyunculu oyun için sunucuyu Yönlendirme.
AI karşı, kooperatif oyun, tarihsel savaş senaryoları içinde gömülü oyun Standart zıt tarafı: dahil olmak üzere birçok modları, Multiplayer online savaş.
Rastgele çalma modu dahil haritaların herhangi tugay, bölünme veya kolordu boyutu savaşları oluşturmak için.
Kapsamlı bir seçenek oyuncuların tercihine oyun deneyimi terzi ve sistemleri geniş bir yelpazede iyi bir oyun performansı izin verecek şekilde ayarlanmış.
Bir moddable AI dahil olmak üzere tam modding desteği.
Sesler ve Duman efektleri hayata savaşlar getirmek.
Kadar 32 kadar oyuncu destekleyebilir multiplayer oyunlar

Scourge of War Waterloo indir BENZER İÇERİKLER
Scourge of War Waterloo indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.