Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Root Of Evil The Tailor indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Root Of Evil The Tailor indir – Full

Root Of Evil The Tailor indir – Full Root Of Evil The Tailor Hikaye, 20 sene evvelce yaşanmış bir olayla ilgili! Evli bir çiftten meydana gelen bir aile öldü ve yeni doğan çocuğundan ayrıldılar. Polis incelemiş ve bunun bir intihar olduğunu ve dava kapatıldığını söyledi. Böylece çocuk bir yetimhaneye gönderildi.

Davanın bitmesinin ardından, o evde bir dizi garip şey oldu. İnsanlar geceleri ayak sesleri duydular, bilhassa de dikiş makinesinin çalıştığını duydu. Komşular eve yaklaşmaktan çok korkuyorlardı, çiftlerin hayaletlerinin hâlâ var olduğunu ve bu eve sahip olduklarına inandılar.
20 sene evvelce çocuğun terk edilmesinden 20 sene sonra şimdi bir kızdı, annesinin namacıyla intihar ettiğini ve ebeveyninin hayaletinin bu eve aslında sahip olup olmadığını incelemeye başladı. 20 sene evvelce geçmişi öğrenmek amacıyla bir telepat ve bir çıkmacı tutmaya karar verdi.

Oynanış
James isimli bir telepat çalacaksınız. Ruhla bağ kurma becerisi sahiptir, böylelikle geçmişlerini anlayabilir. Bu evde geride bıraktığımız 20 senede olanları keşfetmek amacıyla kiralanmıştı.
Bu bulmaca oyunu! Oyun ilk şahıs perspektifini kullanır, misyonu eşyaları arar ve bulmacaları çözerek evde ölenlerin ruhlarıyla bağlantı kurar ve geçmişlerini anlatır dinlerler. Ev dolaşarken ve perili unsurları arar iken şaşkalaştıracak kötü fenomenle yüzleşmek zorundasınız …. Hayal kırıklığına uğratılmayacak harika bir öyküsü ve çekici bir oyun puzzle oyunu ile

hakkında
Bu oyun yalnızca bir şahıs doğrulusunda geliştirildi. Sınırlı insan kaynağına rağmen, oyun oynarken daima size en iyi tecrübesi sunmaya çalışıyorum.
Film şeridinde öncülük konusu ile ilgili yaratıcılık ve grafikler üstünde çok çaba sarf ederek, oyun oynarken bir film izlemekten daha çok bir şey hissedeceksiniz. Oyun, oyunun sonuna doğru kademeli olarak netleşecek olan karakter geçmişinin düğümlerine sahiptir.

Root Of Evil The Tailor indir – Full BENZER İÇERİKLER
Root Of Evil The Tailor indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.