Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Revo Uninstaller Pro 2016 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Revo Uninstaller Pro 2016 indir

Revo Uninstaller Pro 2016 indirRevo Uninstaller Pro

Pro Revo Uninstaller yazılım kaldırmak ve kolayca bilgisayarınızda yüklü istenmeyen programları kaldırmak için yardımcı olur! Eğer kaldırma sorunları var ve bunları kaldıramazsınız bile “Windows Program Ekle veya Kaldır” Denetim Masası uygulamasında.

Revo Uninstaller çok daha hızlı ve daha güçlü uygulaması “Windows Program Ekle veya Kaldır” alternatif olduğunu! Bu kaldırmak ve programları kaldırmak için çok güçlü özelliklere sahiptir.

Gelişmiş ve hızlı algoritmalar ile, Revo Uninstaller kaldırma önce bir uygulamanın verilerini analiz eder ve bir program kaldırdıktan sonra kalıntıları için tarar. Programın normal kaldırıcı çalıştıktan sonra, ek gereksiz dosyalar, klasörler ve genellikle bilgisayarınızda kalan kayıt defteri anahtarlarını kaldırabilirsiniz.

Pro Revo Uninstaller size kendi yükleme sırasında programı izleme gibi yazılım kaldırma için bazı basit, kullanımı kolay, ama etkili ve güçlü yöntemler sunar.

Eğer kurulumu sırasında yapılan tüm sistem değişiklikleri izleyebilir, tamamen ve iz bırakmadan bir programı kaldırın ve sonra tek bir tıklama sadece bunu kaldırmak için bu bilgileri kullanmak için – basit ve kolay!

Revo Uninstaller Pro kullanmanın yararları nelerdir?

Real-Time yükleme monitör günümüzde kullanılan en gelişmiş ve yenilikçi teknoloji! Bu teknoloji uninstallers geri kalanı arasında eşsizdir. En kolay ve teçhizatları izlemek için hızlı bir yol sunar yüzden, bu yüzden programın artık gerektiğinde tamamen program olarak intikal olabilir izlenen programın kurulumu tarafından yapılan sistem değişiklikleri daha önce yüklü olmamıştı! O bütün gerçekleştirmek için sadece 3 fare tıklaması gerektiren kullanımı çok kolay

Değişiklikler:

12 Ağustos 2013
Revo Uninstaller Pro 3.0.7
Kalanlar için geliştirilmiş tarama
Sabit hata

Revo Uninstaller Pro 2016 indir BENZER İÇERİKLER
Revo Uninstaller Pro 2016 indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.