Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
RAID World War II torrent

RAID World War II İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

RAID World War II torrent indir

RAID World War II Full İkinci Dünya Savaşı, Avrupa’da 2. Dünya Savaşı sırasında sizin ve arkadaşlarınızın Nazi saldırısını önlemeyi amaçladığı eylem dolu bir dört oyuncu kooperatif atıcıdır. Dört savaş esiri – Sterling, Rivet, Kurgan ve Wolfgang “Bayan” tarafından serbest bırakıldı. White, “gizli bir İngiliz İstihbarat Operasyonu, Hitler ve Üçüncü Reich’i bir kerede ve herkese indirmesi için birisine ihtiyacı var. Amaç savaşa karşı savaşmaktır. Onların ödülü, taşıyabileceği Nazi altın değeridir.

 

JOHN CLEESE – Komedi efsanesi John Cleese, Bayan’lar için çalışan bir İngiliz İstihbarat Acentesi olan Kontrolü oynuyor. Beyaz. Onun görevi, savaşmak için çok sayıda Nazi ve çalmak için bir sürü altın olduğundan emin olmaktır.

 

RAID: İkinci Dünya Savaşı, adrenalin ile dolu yoğun bir firefights. RAID: II. Dünya Savaşı’nda içten düşmanla savaşıyorsunuz. Zorlu koşullara karşı karşı karşıyasınız, ancak yeterli ateş gücü, kararlılık ve pervasızlık ile her şey mümkün. İyi dövüş mücadele, ancak kirli mücadele.
Temel Özellikler
SINIFLAR – Oyuncular dört farklı sınıftan birini seçebilirler: Recon, Assault, Insurgent, ya da Yıkımlar. Her sınıfta çeşitli oyun stillerine izin veren kendi geliştirilmiş Yetenek Ağacı bulunur.
SAVAŞ KRİLERİ – Her sınıfın kendi Savaş Cry’si var – kendinizi veya tüm ekibini parlatmak için açılacak güçlü bir yetenek. Örneğin, bir oyuncu War Cry BERSERK’ı etkinleştirirse, oyuncuların sınırlı bir süre cephane kullanmaları engellenir; böylece patlamaya serbesttirler.
KARAKTER ÖZELLEŞTİRME – Dört kahramanımız, II. Dünya Savaşı Avrupa Tiyatrosundaki ana savaşçılardan – İngiltere, ABD, Almanya ve Sovyetler Birliği’nden alınmıştır. Her karakter, tamamen özelleştirilebilir üniforma ile kendi görünümüne sahiptir.
SİLAHCİ DEĞİŞİKLİKLERİ – İkinci Dünya Savaşı, bir sürü yeni silahın doğuşunu gördü. RAID: II. Dünya Savaşı, oyuncuların bu silahlarla oynamalarına, görünümlerini ve özelliklerini orijinal silah değişiklikleri ile yükseltmelerine ve özelleştirmelerine olanak tanır. Oyuncular fıçılar, stoklar, ön kulplar, optik yerler arasından seçim yapabilir ve çok çeşitli oyun stillerine izin verebilir.
İŞLEMLER – RAID: İkinci Dünya Savaşı sunuyor. Operasyonlar, içerik ve zorlu hedefler de dahil olmak üzere yeni hikayeler içeren, oldukça modifiye edilmiş baskın zincir dizisidir. Riskler daha fazladır, ancak ödüller de öyle!
CHALLENGE KARTLARI – RAID: II. Dünya Savaşı tanıtıcıları, oyuncuların özel Mücadele Kartları kazanabilecekleri ve harcayabileceği yeni bir özellik sunuyorlar. Bu oyuncular, bir Raid’in “kurallarını” buff-debuff tarzında özelleştirmelerine izin verir. Örneğin, bir Mücadele Kartı, düşman cephası damlalarının artmasına, ancak düşmanların pahasına olmasına neden olabilir. Her Challenge Card farklıdır ve en sevdiğiniz oyunu bulmak size kalmış.
YERLER – RAID: İkinci Dünya Savaşı, savaştan kopmuş Avrupa’daki tarihi mekanlarda gerçekleşir. Berlin’in göbeğinde hakim olan güçlü Flakturm’dan Elbe Nehri üzerindeki pastoral Köprüye kadar, oyuncular Hitler’in Reich’ın her köşesinde Nazilere yıkım getirecekler.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-2300, 2.80 GHz | AMD FX-4350, 4.2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 | Radeon HD 6870, 512 MB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4570, 3.4 GHz | AMD FX-6300, 3.5 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 960 | Radeon R9 280X, 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
İlave Notlar: Optimized for 60 FPS in 1080p / High settings.

RAID World War II İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.