Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Rad Rodgers World One indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Rad Rodgers World One indir – Full

Rad Rodgers World One indir – Full Rad & Dusty‘nin macerası, Birinci Dünya’da başlıyor ve onları aksiyon dolu, mizah dolu, zorlu platform eğlencesi yedi tehlikeli adıma götürüyor. Bu çürüyen orman dünyası kuvvetli bir yolsuzlukla bulaştı ve ormanda yaşayanları kurtarmak ve Yaşça büyük olan Ağacı toprağın koruyucusu olarak geri yüklemek, mümkün bir dost-ikili Rad ve Dusty’ye kalmış.

ÖZELLİKLER

Silahlar: Radikal kötülük eşyaları ile tozlu Toz silahlar. Bolt Blaster’ın sınırsız cephanesi vardır, tüketimi basittir ve işi gerçekleştirme amacıyla yeterli miktarda ateş kuvveti vardır. Phoenix Cannon uçan kanat farları düşmanları ateşe verici ateşli bir kuş vuruyor. Bu ilk bölgede 5’den çok silah var, gelmek amacıyla daha çoğu var.

Sesler ve Müzik: Bizim bestecimiz Andrew Hulshult, MIDI’den esinlenilmiş müzikle sonuçlanmış muazzam ve otantik bir soundtrack yaratmak amacıyla retro stil oyununa olan tutkusuyla senesinin müzik tecrübesini (hem performans hem de yazma) birleştirdi … Ve sentezleyiciler!

Pixelverse: Rad ve Dusty harika bir grup olsa da, oyun dünyasının gerisinde tehlikeli bir uzay-zaman kesici bölge olan elektrikli Pixelverse’i sadece Dusty girebilir. Dusty, çalışan oyun dünyasındaki aksaklıkları gidermek amacıyla lüzum duyulduğunda Pixelverse’e girerek Rad ve Dusty’nin yolculuklarına devam etmesine izin veriyor.

Klasik Paskalya Yumurtaları: Oyun, bazı durumlarda daha da zor bulunmayan classic saklı odalarda bulması zor zanaat koleksiyonlarına sahiptir. Hassas platformlama becerilerinizi hepsini toplamak amacıyla kullanın.

Rad Rodgers World One indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.