Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pure Farming 2018 İndir – Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Pure Farming 2018 türkçe indir

Modern çiftçiliğin tüm yönlerini yönetmek için en son teknolojiyi ve son teknoloji ürünü lisanslı makineleri kullanın. Kenevir, kahve çekirdeği ve zeytin gibi bölgeye özgü bitkileri yetiştirmek için Avrupa, Asya ve her iki Amerika arasında seyahat edin. Simülasyon gazileri ve çiftçilere yeni başlayan oyuncular için uyarlanmış üç benzersiz oyun modu sayesinde yolunuzu ikiye katlayın.

All-In-One – Hayvancılık, meyve bahçeleri, seracılık, tarla tarımı, yeşil enerji ve daha fazlası gibi modern tarımın neredeyse akla gelebilecek tüm yönlerini deneyin.

% 100 Lisanslı Makineler – Sürücü, Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi ve daha pek çok endüstri liderinden sadık bir şekilde aracı yetiştirdi. Ağırlıkları ve fizikleri de dahil olmak üzere en küçük ayrıntıya kadar üretilen makineler, modern bir çiftlik işletmek konusunda gerçekçi ve derin bir deneyim sunacak.

Küresel Tarım – İtalya, Kolombiya, Japonya ve Montana, ABD’de bulunan çiftlikler arasında seyahat. Bölgeye özgü benzersiz ürün yetiştirin ve pirinç ekici, kenevir biçme makinesi ve daha fazlası dahil olmak üzere çiftçilik simülatörlerinde daha önce hiç kullanılmamış makineleri kullanın.

Herkes için Tarım – Farklı oyun modelleri için üç farklı oyun modu. Serbest Tarımda kendi çiftliğinizi yönetmenin özgürlüğü ve mücadelesinin keyfini çıkarın, İlk Çiftliğim’de tarımın giriş ve çıkışlarını öğrenin ya da çiftçilik becerilerinizi nesnel-odaklı Çiftçilik Mücadelelerinde test edin.

Doğa Güzeldir – Dört kıtanın nefes kesici manzaralarına hayran olun ve gerçekçi, yüksek kaliteli grafiklerin tadını çıkarın.

Almanya Haritası – Daha fazla oyun için Almanya Haritası ile haritayı genişletmek için ön sipariş verin. Almanya’nın en güzel bölgelerinden birinde yer alan yeni bir çiftliği işletin ve bölgeye özgü benzersiz aktivitelerde elinizi deneyin: kolza yetiştirme ve koyun yetiştirme.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10,8,7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core I5 2,3 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce 560 GTX 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10,8,7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core I7, 3,0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 970 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Pure Farming 2018 İndir – Türkçe BENZER İÇERİKLER
Pure Farming 2018 İndir – Türkçe YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.