Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Prey 2017 pc

Prey İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Prey PC 2017 indir

Prey 2017‘de, 2032’de ayın etrafında dönen bir uzay istasyonu olan Talos I’de uyanıyorsunuz. İnsanlığın sonsuza dek değişime uğradığı anlamına gelen bir deneyin ana konusu sensin – ama işler çok yanlış gitti. Uzay istasyonu düşman yabancılar tarafından işgal edildi ve şimdi avlanıyorsunuz. Talos I ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını keşfederken, istasyonda bulunan aletleri – zekalarını, silahlarını ve zihin-bükme becerilerini kullanarak hayatta kalmalısınız. Talos I ve herkesin elindeki savaşın kaderi.
Özellikler
Bilimkurgu Gerilim
Hiçbir şey Talos I’de göründüğü gibi değil. Morgan Yu olarak geride bıraktığınız ipuçlarını kendiniz çözmeye ve geçmişinizle ilgili gerçeği keşfe çıkmaya hazırlanın. TranStar’ın planlarında ne gibi bir rol oynayacaksınız ve istasyonu perişan eden gizemli tehlike mi var?
Tekil Ayarlar
Ay’ın yörüngesinde, Talos I uzay istasyonu özel alan girişiminin yüksekliğini simgeliyor. 1960’ların kurumsal lüksünü yansıtacak şekilde tasarlanmış, sayısız sırları gizlemek için yapılmış birbirine bağlı, doğrusal olmayan yolları gezen cömert bir el sanatını keşfedin.
Düşünülemez Tehdit
Talos I’i sarst eden gölgeli uzaylı varlığı, avını yok etme konusunda eğilen canlı bir ekolojidir. Bu uğursuz avcıların ölümcül saldırısını sona erdirmek, istasyonda kalan en son kurtulanlardan biridir.
Oyna Yolu
Belirli bir güç birleşimi geliştirmek ve eşsiz becerilerinizi yükseltmek için yabancı yetenek kazanın. Yolda tehlikeli engellerin üstesinden gelmek için istasyonda bulunan planlar, araç gereçler ve araçlar ile giderek daha kullanışlı nesneler hazırlayın. Zekan ve doğaçlama becerinizle benzeri görülmemiş tehditleri yaşamaya devam edin.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel i5-2400, AMD FX-8320
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Prey İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.