Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

POSTAL Redux v3.0 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

POSTAL Redux v3.0 indir

POSTAL Redux v3.0 indir Önce size bunları alın. Bir şiddet kapılmış kasaba ile yol yapmak gibi yıkıcı bir cephanelik ile mücadele.

Bu posta DEVAM Deliliği yeniden yaşamak zamanı geldi!

Çevrimiçi Co-op: en fazla dört oyuncu ile Posta Go! Birlikte katliam çıkarmak için arkadaşları ile katılın.
Yepyeni Rampage modu: Bu çılgınca modunda yüksek skor için amacı çekeriz o sürekli öldürmek çizgiler, yıkım yaratıcı yöntemler ve hızlı hareket kabarcık ödülleri puan!
Klasik Kampanya 17 seviyeleri ile savaş: tüm yol Hava Kuvvetleri Üssü’nde son soğukluğa, Ghetto ortalama sokakları ve City parlak ışıkları tanık, hareket Maden ve Trailer Park aracılığıyla, mütevazi Ev itibaren , tüm yeni Carnival durağında dahil.
Orijinal eklentileri içerir: sonra Özel Teslimat EZ Mart, Gecekondu Town, Deprem, ve lüks La Palamino Resort ile Blast ve Süper Posta takımından Tokyo ve Osaka Japonya kafa! masif kombine 23 düzeyinde Fazla Posta kampanyasında birlikte her şeyi ile oynayın!
Bir düşmanların geniş: gun deli Vigilantes, sorumsuz Polis Memurları karşı kendinizi savunun, eğitimli ve verimli SWAT ve askeri kadroları, özetin özeti Bando ve öfkeli Deve kuşu!
imha silahları 10: güçlü Shotgun ile atık Lay ve Cannon Sprey, molotof ve alev ile kızartma saldırganlar, Napalm Launcher ile ateşle sokakları doldurun, bombalar ve Roketatar (! Heatseekers dahil) ile tüm gruplar temizlemek, düzenlemek çeşitli Maden türleri ve komuta Revolver tanıtan ile masum takipçilerinden için tuzaklar!
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 01 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

POSTAL Redux v3.0 indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.