Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
POSTAL Redux pc torrent

POSTAL Redux indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

POSTAL Redux indir

POSTAL Redux torrent indir  Yeni oyunumuzda sadakatle yeniden yüksek çözünürlüklü görseller, remastered müzik, sesler ve iletişim ve yenilenen ve modernize oyun ile yaptığı psikolojik bir yolculuk deneyimi için hazırlayın. kanınızdaki için dışarı çılgın silahlı her köşede sizi bekliyor. Tek seçenek açıktır: Önce size bunları alın. Bir şiddet kapılmış kasaba ile yol yapmak gibi yıkıcı bir cephanelik ile mücadele.

Bu posta DEVAM Deliliği yeniden yaşamak zamanı geldi!

Yepyeni Rampage Modu: Bu sürekli öldürmek çizgiler için ödül puanı bu çılgınca modunda yüksek skor için amacı çekeriz, yıkım ve hızlı hareket kabarma yaratıcı yöntemler!
Klasik Kampanya 17 seviyeleri ile savaş: tüm yol Hava Kuvvetleri Üssü’nde son soğukluğa, Ghetto ortalama sokakları ve City parlak ışıkları tanık, hareket Maden ve Trailer Park aracılığıyla, mütevazi Ev itibaren , tüm yeni Carnival durağında dahil.
Bir düşmanların geniş: gun deli Vigilantes, sorumsuz Polis Memurları karşı kendinizi savunun, eğitimli ve verimli SWAT ve askeri kadroları, özetin özeti Bando ve öfkeli Deve kuşu!
imha silahları 10: güçlü Shotgun ile atık Lay ve Cannon Sprey, molotof ve alev ile kızartma saldırganlar, Napalm Launcher ile ateşle sokakları doldurun, bombalar ve Roketatar (! Heatseekers dahil) ile tüm gruplar temizlemek, düzenlemek çeşitli Maden türleri ve komuta Revolver tanıtan ile masum takipçilerinden için tuzaklar!

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 20 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

POSTAL Redux indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.