Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pillars of Eternity torrent indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Pillars of Eternity torrent indir

Pillars of Eternity

Seçtiğiniz yaptığınız seçimler ve yolları kaderini şekillendirecek bir dünya ile mest olmak hazırlayın. Obsidian Entertainment, Fallout geliştiricisi: New Vegas ™ ve South Park: birlikte Paradox Interactive ile Truth ™ ‘Stick ™, Sonsuzluğun Pillars sunmaktan gurur duyar.

Keşif derin anlamda, zonklayan bir macera sevinç ve yeni bir fantezi bölge genelinde ve kayıp hazineleri ve antik gizemler arama canavar musallat zindan derinliklerine yoldaşları kendi bant önde heyecanını yeniden ele.

Yani ileri parti, girişim toplamak ve merak, nostalji dünyasına dalmak gibi macera kucaklamak ve Eternity Obsidiyenin Pillars ile klasik RPG heyecanı !?

Ana özellikleri:
İnsan, Aumaua, Cüce, Elf, tanrı ve Orlan altı yarışları herhangi biri olarak oynayın.
Herhangi bir durumun üstesinden gelmek için beş temel becerileri yararlanın: Stealth, Atletizm, Lore, Mekanik ve Survival.
Derin karakter özelleştirme: örneğin Barbarian, Chanter, şifre, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue ve Sihirbazı gibi on sınıflardan biri olarak bir karakter oluşturun.
Eylemler ve seçimler çok geniş kapsamlı sonuçları olan bir itibar sistemi kullanılarak çeşitli hizipler ile Side: Kendi hikaye Sculpt.
Zengin ve çeşitli dünya keşfedin: Güzel önceden render ilgi çekici bir hikaye ile bağcıklı ortamlar ve karakterler hayata dünya getirmek.

Pillars of Eternity torrent indir BENZER İÇERİKLER
Pillars of Eternity torrent indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.