Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pathologic Classic HD PC + FULL indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Pathologic Classic HD PC + FULL indir

Pathologic Classic HD PC + FULL indir Orijinal Indie Cult Klasik tamamen restore ve her zamankinden daha uyandıran döndürür.

Patolojik Klasik HD orijinal Cult Klasik Psikolojik First-Person Survival oyunu kesin Edition. Eski bir bozkırın uzak ulaşır, uğursuz çömelir garip bir kasabasında oyuncular ulaştırmaktadır gibi oyun benzersiz ve unutulmaz bir deneyim temsil eder. Bu kez küçük bir celep yerleşim oldu canavarca etrafında huddled mezbaha-ama yakınında değişti oldu kasaplık hakkında bir şey. Bu birkaç kuşak boyunca garip bir sosyal yapı geliştirmiştir. Sessizce onun tuhaf yol boyunca devam olabilirdi, ancak bilinmeyen bir ve kaçınılmaz olarak ölümcül hastalığın ani bir salgın vatandaşları kırıp geçirdi. Dualar yardımcı olmadı. Bilim yardımcı olmadı. Yani, son olarak, onlar yardım için yabancılara döndü: Üçü bir çare bulma umuduyla şehir girin o-bir açıklama veya-başarısız. İlk yabancı yerel otoriteler tarafından atanan, acımasız bir araştırmacı idi. İkinci babasının korkunç mirası arama şehre gelmiş ustaca bir cerrah olarak ün kazanmak için yaptığı olağanüstü yeteneklere kullanılan bir ileri görüşlü Ripper. Üçüncü ve son yabancı mistik şifa yeteneklerine sahip yönünde söylentiler bir eksantrik kız; o şehrin kurtuluş, onun yakın geçmişin dehşet bellek onu bezdiren sürekli korku için değil olabilir.

Yüzeyde, Patolojik üç birini kontrol ilk kişi korku macera oyunu “kahramanlar”. Ancak, daha derin kazmak ve size duygusal ve psikolojik durumu etkileyecek bir deneyim bulacaksınız. Patolojik dünyasında size ahlak ve iyi işler ham umutsuzluk ve sonsuz ihtiyacı karşısında anlamsız olduğu durumlarda kendinizi bulacaksınız. Şehrin sakinleri ile konuşun ve başkasının acısını hafifletmek ya da görünmez ve amansız veba kendinizi korumak için değerli tıbbın her bit kaydetmek istiyorsanız kendiniz karar verin. veba olarak korku miasma haline tanık kasaba üstesinden gelmek için başlar.

Brand New in-house İngilizce script: Şimdiye kadar ilk kez, oyun, daha önce erişmesini uluslararası kitlelere izin vardı büyük bir sorun atmak oldu.
Brand New Voice kazaklar
Daha önce oyunun uluslararası sürümünden kesilmişti metin bir miktar şimdi restore edilmiştir: yeni içerik
Güncelleme dokular ve daha yüksek çözünürlükleri destekler.
Yeni görsel efektler.
Yeni Fan-Made Polonyalı çeviri Dahil: Jakub Derziak ve Aldona Derdziak sıkı çalışma ve cömertliği sayesinde
nazik oyunun orijinal çevirmenler, Stefano Gaburri ve Claudio Todeschini tarafından bize bağışlanan İtalyanca çeviri,

Bir indie kült klasik.
Bir veba-basmış kasabasında 12 gün. Zaman çalışan ve çoğunlukla tükeniyor; Çok sayıda olaylar onları tanık ya da orada olup olmadığınızı, açılmak.
taşlama ya da yineleyici görevler olmadan gerçek zamanlı oyun 70 + saat. Zaman geçtikçe, daha fazla şeyler katılmak ve olayların gidişatını değiştirmek için sizi davet olur.
3 benzersiz hikaye ile 3 oynanabilir karakter. Lisans, haruspex en ve Changeling’den araziler birbirine bağlı, ancak Trilemma her tarafı eşsiz olaylar, maceralar, diyaloglar ve subplots üzerinden ayrı temsil edilmektedir.
arsa eleştirmenlerce beğenilen ve sık sık oyunun yüksek noktası olarak kabul olduğunu. Bu sadece karakter ve hiziplerin bir sürü tarafından temsil ölen kasaba-öyle yaklaşık bir ideolojik çatışma kaderi, ne hayat, ölüm, kendi fikri ile her biri hakkında değil, ve mucizeler vardır.
Bir açık dünya oyunu. arsa seni kapmak için olsa da, şehir hiçbir yapay sınırları vardır: Kendi hikaye oyma, ilk günden itibaren onu keşfetmek için ücretsizdir.
Survival zor. tam bir karın ve iyi bağışıklık korumak Eğer sürekli durumunu göz kulak ölen kasaba talepleri. Bu zor seçimler gerektirecektir.
, Takas, soymak iletişim, ya da çalmak. kendi yararları ve sakıncaları ile çıplak ihtiyaçları, bunların her biri elde etmek için birçok yol vardır.
karikatürize kötülük ya da kötü adamlar olmadan umutsuzluk ve umutsuzluk bir atmosfer. Çalma süresi üzerinde

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 06 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Pathologic Classic HD PC + FULL indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.