Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Outlast Complete indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Outlast Complete indir

Outlast Complete indirCehennem Eğer outlast, tarihin en büyük oyun serilerinden bazı gazileri tarafından geliştirilen ilk kişi hayatta kalma korku oyunu yaşayamaz bir deneydir. Araştırmacı gazeteci Miles Upshur olarak Dağı Massive Asylum keşfetmek ve eğer cesaret … yeterince uzun onun korkunç sırrı keşfetmek için hayatta kalmaya çalışın.

Özet:

Colorado uzak dağlarda, dehşet Dağı Massive İltica içinde bekleyin. Için uzun terkedilmiş ev akıl hastası, yakın zamanda ulusötesi Murkoff Corporation’ın “araştırma ve sadaka” şubesi tarafından yeniden açıldı sığınma sıkı gizlilik içinde faaliyet göstermektedir … şimdiye kadar.

Anonim bir kaynaktan gelen bir ihbar üzerine harekete geçen bağımsız gazeteci Miles Upshur tesis keser, ve ne keşfeder tamamen başka bilim ve din, doğa ve şey arasında korkunç bir çizgi yürüyor. Bir kez içinde kaçış onun tek umudu Massive Dağı kalbinde korkunç gerçeği yatıyor.

Outlast tüm en korkunç canavarlar insan aklının geldiğini göstermeyi amaçlamaktadır gerçek hayatta kalma korku deneyimdir.

Özellikler:

Gerçek Survival Horror Deneyimi: Hiçbir avcı vardır – iltica dehşetini hayatta kalmak istiyorsanız, tek şansın koşmak … ya da gizlemek için
Sürükleyici Grafik: AAA kaliteli grafik keşfetmek için oyuncuların detaylı, korkunç dünyayı vermek
Hide ve gizlice: parkour esinlenen platforming unsurları ile Stealth-tabanlı oyun,
Öngörülemeyen Düşmanlar: Oyuncular ne zaman bilemeyiz – ve nerede – iltica en korkunç sakinlerinden birinin sonunda onlara yakalayacak
Gerçek korku: Dayanmak en ayarı ve karakterlerin gerçek asylums ve ceza cinnet vakalarında esinlenerek

Uyarı:

Outlast yoğun şiddet, kan pıhtısı, grafik cinsel içerik ve güçlü bir dil içerir. Zevk olun.

Outlast Complete indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.