Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

One Final Breath indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

One Final Breath

One Final BreathKISA BIO

Carrie-Ann doğduğunda, doktorlar biz çok özel bir kız vardı anlattı. Biz gerçekten onu gönderen barındırır gibiydi sadece, o ne demek bilmiyordum o normal bir varlık ele olamazdı çünkü “özel okullar”. Yani biz Üstün Zekalılar yeni açılan St. Mary Yatılı Okulu yolladı. Orada mutlu görünüyordu. O bile Ava adında bir arkadaşım yaptı. Ama onu sevmezdi. Ava ona yaptığı iddia edilen şeyleri, ailesini ve diğer insanları Carrie-Ann hikayeleri, rahatsız edici olanları anlattı. Ondan uzak kalmak Carrie-Ann söyledim, ama o hiç dinledi sanmıyorum.

Bir gün Carrie-Ann bazı öğrencilerin eksik gitmişti söyleyerek bizi çağırdı. Biz öğretmenlere konuştu ama onlar sadece bir hikaye olduğunu söyledi: a yapılan şehir efsanesi. Biz diğer velilerin bazı konuşmaya çalıştı, ama kimse bu konuda konuşmak gibiydi. Çok uzun zaman sonra, okul kapatıldı. “Yapısal unsound” dediler. Ah, keşke ben şimdi bildiklerimi o zaman bilseydim.

SNEAK, yanılmak ve İLK KİŞİ İÇİNDE OYUN yolumuzu sap – Oculus Rift gelecek desteği ile.

Snoop VE PEEK – Saint Mary derinliklerine girişim olarak aracılığıyla peer to duvarlarda delikler ve çatlaklar karşı karşıya geleceksiniz. Başkalarına casusluk güzel asla olduğu gibi, dikkatli bir şekilde yürümek …

DOĞRU HARDCORE YAŞAM MODE – hiçbir silah, hiçbir zırh, hiç de kolay bir okul içinde pusuda dehşet kendinizi korumak anlamına gelir.

Birlikte bir hastane olarak sorunlu okulun tarihini ve geçmişini parçası – ipuçları ve ABANDONED MADDELERİ KEŞFEDİN.

Ipuçlarını bulmak veya gizli metinleri keşfetmek için telefon ya da tablet kamera kullanımı – SİZİN TELEFON gerçeği ortaya koymaktadır. Bazı şeyler en iyi karanlıkta bırakılır …

EPİZODİK – Hikaye geliştikçe her bölüm, size yeni bir tema, çevreye verilen ile, bir gösteri gibi oyun yaşayın.

Shattered Memories – Yer öğeler, zaman içinde anları ortaya geçmişe bir bakış almak için spor bulabilirsiniz. Gerçeği öğrenin.

One Final Breath indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.