Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Octodad Dadliest Catch indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Octodad Dadliest Catch indir

Octodad Dadliest Catch indir Yakalama imha, aldatma ve babalık hakkında bir oyundur. onun hayatı hakkında gider gibi oyuncu, Octodad, bir insan gibi davrandığından bir şık ahtapot kontrol eder. Aynı anda onun cephalopodan doğa onun insan ailesinden sır tutarken onun hantal kemiksiz dokunaçlarıyla sıradan görevleri lâzımdır olarak Octodad varlığı, sürekli bir mücadele olduğunu.

Octodad vurmak sıçrama için bu netice olarak, cephaloprotagonist karısının montaj güvensizlik arasında bir bağlama kendini aldı ve yerel akvaryum bir felaket yolculuk! Eğer baba o bozulmamış onun karışık dokunaçlarını tutarken onun ailesinden deniz doğa gizlemek için çaba itibari ahtapot babasını kontrol etmek için yeterli mi?

Sekiz-ber 2010’da, üniversite öğrencileri bir grup dünyasına özgün Octodad yayınladı. Herkes oyunu normal bir insan baba hakkında olduğuna ikna olmasına rağmen, oyun ekibi Kickstarter aday olmaya karar verdiğini, bir kült hit oldu eleştirmenlerin övgüsünü kazandı ve bir Bağımsız Oyunlar Festivali’nde Öğrenci Finalist 2011’de Octodad yeterince ilgi gören oldu, form oyun stüdyosu Genç Atlar ve oluşturmak Octodad hakkında bir büyük, daha iyi, daha parlak bir oyun. İki buçuk yıl üretime başladıktan sonra, Octodad: Dadliest Yakalama kollarına beceriksizce flop hazırdır.
Temel Özellikler
Octodad en çılgın fiziği her zaman farklı komik anları oluşturmak. Octodad en savrulan rastgele şaşırttı veya Octodad aptalca şeyler yaparak mizah kendi duygusunu ifade edilebilir.
Octodad dünyası, ilişkiler ve backstory araştırıyor yepyeni bir macera.
toplama ve gizli kravatlar çeşitli giyen Komple Octodad en terzilik tarzı.
2 ile 4 oyuncu co-op modunda Octodad kol ve bacaklarını kontrol etmek için aile üyeleri ve / veya arkadaşlar toplayın. 4 kez limbsanity kadar!
Dadliest yakalamak: Genç Atlar Octodad oluşturmak için kullanılan (Sadece Windows) seviye editörü erişin. Octodad ezmek ve içinden flop ve Çalıştayı Buhar onları göndermek için kendi saçma seviyelerini oluşturmak.
Buhar toplum ve Buhar Atölye Çalışması Octodad yaratıcıları tarafından oluşturulan mod seviyeleri oyna. (PC / Mac / Linux)
X360, DualShock4, Mouse + Klavye, Mac çoklu trackpad, Windows 8 dokunmatik ekran da dahil olmak üzere çeşitli kontrol girdileri olan deneyim Dadliest Catch’in eşsiz bir kontrol şeması. DirectInput çok durumda el eşleştirilmesini gerektirir Kumanda için, Xinput iyi desteklenir.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 07 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Octodad Dadliest Catch indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.