Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Niko Through The Dream indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Niko Through The Dream indir

Niko Through The Dream indirNiko:. Dream® “Onu dünyaya onun karşılığında Niko eşlik minimalist bir macera ile biz bunların her biri kendi geçmişinin önemli bir olayın Oniric gösterimi olan farklı adalarda yoluyla seyahat edecek Mutluluk, yalnızlık ya da korku gizli ile eridi. bilmeceler, sen tehlikeleri ve tuzakları karşı karşıya gelecek ve, Niko, sen belirlenmesi, yetenek ve mantığı ile onlara karşı olacaktır.

Oynanabilirlik doğrudan ve çeşitli olmayı hedeflemektedir. Her ada kendi başına bir ayar ve mekanik vardır. Bulmacalar, bilmeceler, platformlar, gizli ve keşif macera unsurlarıdır. Önünüzde gizler ne olduğunu asla bir yolculuğa başlamak için hazırlayın. Kimin yolları bir yolculuk akıllıca seçilmelidir.

Eğer yüz gerekir Zorluklar farklı renkler, şekiller ve sesler dayanmaktadır. Bazen Niko’nun yolculukta ilerlemek istiyorsanız tam dikkat etmek gereklidir olmak oyun mekaniği iç içe nasıl fark edebilirsiniz.

Müzik üzücü ve karanlık olanları, seyahat yaptığı gibi aynı şekilde mutlu ve canlı melodileriyle gelen, Niko ile birlikte gelişecektir. Müzik ve sesler çalar hem hayal gücü ve ruh uyarmak için temel unsuru vardır. Sadece oynamak istemiyorum, senin gibi macera hissediyorum.

anlatı semboller ve senaryo içinde derin küçük masallar olarak gelişir. Biz Niko’nun masalı sırlarını fathoming, bu büyüleyici macera her detayını keşfetmek için kendimiz keşfetmek gerekir.

“Niko: Dream® sayesinde”, gerçeklik ve kurgu füzyon bizim gerçek ruhunu göstermek için bir yer. Rüya Dare.

Niko Through The Dream indir BENZER İÇERİKLER
Niko Through The Dream indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.