Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NieRAutomata PC 2017

NieR Automata İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

NieR Automata 2017 PC indir

NieR:Automata™ 2017 İnsanlık, başka bir dünyadaki mekanik varlıklarla Yerküre’den sürülmüştür. Gezegeni geri almak için nihai bir çaba göstererek insan direnci işgalcilere zarar vermek için android askerleri gönderir. Şimdi, makinelerle androidler arasındaki bir savaş patladı … Yakında dünyanın unutulmuş gerçeğini ortaya çıkarabilecek bir savaş.

Temel Özellikler:
Aksiyon Paketli Savaşlar – Oyuncular, açık saha haritaları arasında düşman ordularına ve zorlu patronlara karşı savaş sırasında melee ve ranged saldırıları arasında geçiş yapacaktır. Sıkı kontroller ve inanılmaz miktarda sıvı savaşı, daha deneyimli aksiyon oyuncuları için bol bol derinlik sunarken, yeni başlayanlar için öğrenmesi kolay. Oyuncular, hafif ve ağır saldırıları birleştiren yüksek hızlı savaş eylemlerini gerçekleştirebilir ve düşmanları hız ve stille kovarken bir silah cephaneliğine geçebilir.
Açık Dünyayı Güzelce Çölleştirin – Oyun, rahatsız edici bir şekilde, neşe verici güzel manzaralar ve yerleri hiçbir alan yüklemeden birleştirir. Ortamlar, 60fps’de oluşturulur ve ana hikayeye ek olarak zengin alt olaylar içerir.
Masterwise Crafted Story and Characters – NieR: Automata, androids 2B, 9S ve A2’nin öyküsünü ve vahşi savaşını, makine ömrü olarak bilinen güçlü silahlar ile makineye dayalı bir distopya aşmak için geri çekilmesini anlatıyor.
Bir RPG’nin Unsurları – Oyuncular, çeşitli savaş türleri ile savaş çeşitleri kazanacak, yeni savaş becerileri edinecek ve oyun stiline uygun bir yük oluşturacak.
Savaş İçinde ve Dışında Yardımcı Olmak İçin Pod Destek Sistemini Kullanın – Podlar hem manuel hem de kilitleme modlarında düşmana saldırabilir. Ayrıca, oyuncuların havada kaymasına izin vermek gibi savaşın dışına da yardımcı olabilirler. Podlar, yeni saldırı yöntemleri ve varyasyonları da dahil olmak üzere yükseltmelerle birlikte oyun boyunca geliştirilebilir.
Yeni Başlayanlar İçin “Otomatik Mod” – Acemi oyuncular, kolay saldırılar ve kaçınma için “Otomatik Mod” seçebilirler.

NieR:Automata™ 2017 BEKLENEN TRAİLER ÇIKTI

NieR:Automata™ TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR OYUN HENÜZ ÇIKMADI Çıkış Tarihi: 17 Mayıs 2017 Bekleniyor.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 /8.1 /10 64bit
İşlemci: Intel Core i3 2100 or AMD A8-6500
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 VRAM 2GB or AMD Radeon R9 270X VRAM 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® 11 supported
İlave Notlar: Mouse, keyboard and game pad (XInput only). Screen resolution: 1280×720. This product only supports MS-IME keyboard input. There is a possibility that other IME will not function correctly with it.
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 8.1 /10 64bit
İşlemci: Intel Core i5 4670 or AMD A10-7850K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980 VRAM 4GB or AMD Radeon R9 380X VRAM 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® 11 supported
İlave Notlar: Mouse, keyboard and game pad (XInput only). Screen resolution: 1920×1080.

NieR Automata İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.