Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Never Alone Foxtales indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Never Alone Foxtales-SKIDROW

Never Alone Foxtales-SKIDROWBaşka bir hikayeyi biliyorum. Ben Panik bu bir duydum. Iki arkadaş vardı. Bunlardan biri Inupiak oyunlarında iyi bir savaşçı ve iyi bir avcı oldu. Bir iyi bir yüzücü oldu. iki arkadaş cesur idi. Onlar deniz çapraz olacağını zaman, onların tekne kürekler sadece söğüt kullanmak istiyorsunuz …

– Asla Yalnız 2014 ödüllü indie hit (Kisima Ingitchuna) ilk genişleme Foxtales: Bahar Arktik ve Nuna ve Fox Never Alone dönmek için geldi.

, Açık denizlerde genelinde seyahat batık köyün kalıntıları ile yüzmek ve yeni bir arkadaşınızı kurtarmak için bir göreve Noatak Nehri yukarı kürek. Sen dönen akımlar, şiddetli yaratıklar ve Alaska kıyılarında gizli sualtı tehlikeleri tehlikeleri hayatta kalmak için fikir ve her iki arkadaşlarının becerilerini tüm gerekir. Sadece Nuna ve Fox onların arkadaşı kaydetmek ve beklenmedik bir düşmanı yenebilir birlikte çalışarak.

Foxtales keşfetmek için ortamların tam üç yeni seviyeleri, çözmek için bulmacalar ve yüz düşmanları vardır. Alaska yerel topluluk ile işbirliği içinde geliştirilen, Foxtales bazı sorunlar en beraber karşı karşıya olduğunu hatırlatıyor ve hatta aramızda en küçük saygıyı hak ettiğini.
Özellikler
Senin umiaq (bir fok derisi kano) gemiye tırmanın ve Kuzeybatı Alaska kıyıları, nehir ve göllerde suların almak – denizlere atın. Gizemli mağaraları içinde ve batık köyün içinden, dalgalar, buzlar ve Rapids veya deniz zemin üzerinde sualtı dalış ve yolculuğu ile kürek.

Ruhları ve arkadaşı yardım isteyin – sizin komut akımların seyrini değiştirebilir ruh yardımcıları keşfedin. Tek oyuncu modunda Nuna ve Fox arasında geçiş yapmak ya da yerel co-op modunda bir arkadaşı ile oynamak.

Alaska yerel kültürü keşfedin – Foxtales Willie Panik Goodwin, Sr, kimin masal “İki Kıyı Brothers” oyuna ilham hikayeci ailesi de dahil olmak üzere Alaska yerel topluluk üyelerinin sahip beş yeni unlockable Kültür Insight videoları içerir.
TÜM OYUNU İÇERMEKDE. PACH DEĞİLDİR. FULL OYUNDUR.

TORRENT-OYUNİNDİR.COM AİLESİ…

Never Alone Foxtales indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.