Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Need For Speed Undercover indir – Full Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Need For Speed Undercover indir – Full Türkçe

Need For Speed Undercover indir – Full Türkçe Need For Speed Undercover Bunun bu tür bir şeyin avlanacağı nerdeyse bütünüyle peşinde bulunduğunu düşünmemiştin. Ve avcı. Şimdi tekerleğin arka kısmına girip acımasız bir uluslararası suç örgütüne sızmak ve onları indirmek amacıyla her şeyi rizikoya atmalısın. Aradığınız adam direksiyonun gerisinde bir manyak ve hayatının kaçışa bağlı bulunduğu gibi sürüyor, belki de öyle. İhtiyacınız olan bütün cevapları bilen şahıs o, onu izleyeceksin. Söylemeye lüzum yok, dikiz aynanızdaki polis kruvazör filosu, işleri kolaylaştırmaz. Deneyiminizin bütününü ve her bir ons yeteneğini alacaktır. Yasayı atlatmak, düşmanı alabilmek ve bu kovalamaca bir kez ve herkes amacıyla sona erdiren gerçeği açmak amacıyla.

Go Deep Undercover – Keşif ve ihanet içeren, aksiyon dolu bir hikayeye dönüş. Uluslararası bir suç topluluğuna sızmaya ve kendinizi kandırarak kendinizi ispatlamak amacıyla yarışları yarışın ve işinizi yapın.
Highway Battle – Hızlı ve yüksek bahisli çoklu araba kovalamacılarında avını indirirken polisleri ve diğerlerini savaşın. Yeni ve lüzumtiğince tasarlanmış AI mekaniği, daha agresif ve akıllı polislerin sizi süratli ve lüzumlu rastgele bir yolla dışarı çıkarmaya odaklanması manasına gelir.
Açık Dünyaya Sahip olun – Büyük otoyol sistemini gözyaşıp, Gulf Coast Tri-Cities alanının açık dünyasını geniş bir karayolu sistemi ile birbirine bağlı üç benzersiz şehirle keşfedebilirsiniz.
Heroic Driving Engine – Yepyeni bir oyun motoru, kusursuz sürüş sahası amacıyla muazzam hareketler yapmanızı sağlar.

Need For Speed Undercover indir – Full Türkçe YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.