Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Need For Speed Hot Pursuit indir – Full Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Need For Speed Hot Pursuit indir – Full Türkçe

Need For Speed Hot Pursuit indir – Full Türkçe Need for Speed ​​Hot Pursuit sizi dünyanın en süratli ve en güzel otomobillerinin arkasındaki yeni bir açık-dünya manzarasına yönlendiriyor. Burnout serisinin ardındaki menfaatli stüdyo olan Criterion’dan Hot Pursuit, görülmemiş bir kuşak amacıyla yarış oyunları tekrardan belirleyecek.

En bağlı Need for Speed ​​oyununda dostlarınızla savaşırken etkileyici hızlar, takla atmalar ve kaçmalar yaşayacaksınız. Need for Speed ​​Autolog ve bağlantılı sosyal rekabete yenilikçi yaklaşımı yardımıyla Hot Pursuit tecrübeiniz, konsoldan öteye internet üzerinden ulaşmanızı sağlayacak ve oyununuzu yeni ve benzersiz yönlerde sıksık hareket ettirecektir.

Harekete geçtiğinizde, bu oyun Seacrest County’nin en iyi polisi ya da en çok aranan yarışçı olmanız amacıyla size alan okuyacak. Need for Speed ​​oyununda ilk kez, yasanın her iki doğrultusunda tam bir kariyer yapabilirsiniz. İster bir kurşun ayak hızcısı ya da ortalama bir çizgi ile bir polis, havacılar lekesiz ve sürüş rekor bir şey ama emin olun.

Temel Özellikler
Kariyer – Need For Speed ​​tarihindeki ilk kez hem polis hem de yarışçılar gibi tam kariyer yapın. Arkadaşlarınızla online oynamak, arkadaşlarınıza ya da tek oyuncu kariyerine çıkmak isteyen oyuncular, onları dengeleyen ve yeni araba, silah ve teçhizatın kilidini açan lütufta bulunacaklar.
Need For Speed ​​™ Otolog – Need For Speed ​​Hot Pursuit, arkadaşlarınız oyun tecrübeinizi geliştirir. Otolog, arkadaşlarını direkt olarak birbirlerinin oyunlarına bağlayan, bütün tecrübelerini, resimlerini ve zorluklarını karşılaştırabilecekleri ve paylaşabilecekleri bir sistemdir. Autolog, içgüdüsel olarak, arkadaşlarınızın yaptıklarına dayanarak, büyük ölçüde dinamik, sosyal olarak rekabetçi bir tecrübe oluşturarak zorluklar yaşar.
Otomobiller-Sıcak Takipte, araba sıcaktan sıcaka geçer. Dünyanın en beğenilen yüksek performanslı otomobillerini olağanüstü süratte sürmenin heyecanını yaşayın. Lamborghini Reventon gibi aşırı şarjlı polis müdahalecilerindeki şüphelileri yakalama ya da Pagani Zonda Cinque gibi yüksek performanslı süper otomobillerde bir yarışçı olarak yasayı atlatmanın gücünü hissedin.
Silah ve teçhizat – Şüphelileri başak şeritleri gibi detaylı polis silahlarıyla aşağı atın ve kovalamaca yoğunlaştığı amacıyla yol blokları da dahil olmak üzere ekstra desteği arayın. Polisler, polis haberleşmesini bloke eden ve silahlarını sıkıştıracak kilitleyiciler de dahil olmak üzere polis memurlarından zıplamak amacıyla yarışçıların elinde bir dizi kaçak ekipmanı var.
Seacrest County – Çöl, orman, kıyı ve dağlık bölgelerle California kıyılarından ilham alınarak dünyayı keşfedin. Seacrest County’nin açık dünyası, en yoğun polisiye peşinde koşuşturmalara yardımcı olur.

Need For Speed Hot Pursuit indir – Full Türkçe YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.