Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NASCAR 2015 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

NASCAR 2015 indir

NASCAR 2015 indir
NASCAR 2015 indir
Perakendeci GameStop ve geliştirici Dusenberry Martin Yarışı, profesyonel yarış oyunu NASCAR 15 gelişiminde içinde olup ve 22 Mayıs, 2015 tarihinde, sadece bir ay aşkın içinde başlatacak edeceğini Cuma günü yaptığı duyuruda.

dijital versiyonları sürümler Xbox Live ve PlayStation Network üzerinde mevcut olacaktır gerçi disk-merkezli Xbox 360 ve PlayStation oyunun 3 sürümleri, GameStop at münhasıran piyasaya sürülecek edecektir. Bu arada, bir dijital PC versiyonu Steam üzerinde başlatacak edecektir.

NASCAR 15 NASCAR video oyun hakları Dusenberry Martin Racing, DMI Oyunları’nın bir yan kuruluşu kadar EUTECHNYX dan ellerinizi anahtarlamalı bu yana serideki ilk girdi olduğunu. It bir Yeni bir oyun daha bir güncelleştirmenin daha fazla olarak tarif oluyor, ve sadece 20 $ maliyet olacak.

It yeni 2015 NASCAR Sprint Cut Serisi boya şemaları özellikleri, ve aynı zamanda, bir kariyer modu ve çok sayıda ekiplerini ve parçalarını, yanı sıra, içeren “gelişmiş çevrimiçi mulitplayer ve ligleri.”

GameStop NASCAR için hiç de yabancı olduğunu. Teksas-merkezli şirket, neredeyse, bir on yıl için galası yarış ekibi, Joe Gibbs Racing ile, bir iş ortağı olmuştur, ve hatta kendi sponsor arabası var gelmiştir.

NASCAR 15 ek olarak, bir başka NASCAR oyun, aşağıda galerideki görüntüleri check out, NASCAR 15 at bir daha yakından bir görünüm için 2016 yılında serbest bırakılması için nedeni Xbox One, PlayStation 4, ve PC, için gelişiminde içinde

NASCAR 2015 indir BENZER İÇERİKLER
NASCAR 2015 indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.