Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

n Verlore Verstand indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

n Verlore Verstand indir

n Verlore Verstand indir kamera hareketi özelliği olarak -Kullanım Baş Hareketi olarak çok seçenek ve konfor sağlamak için ve birçok VR oyuncu ve mümkün olduğunca oynayan stilleri karşılamak için ekledi.
-VR Flaş Yerleşimi özelliği bazı oyuncular yaşayabilirsiniz herhangi VR Hastalık belirtileri hafifletmeye yardımcı eklendi.
-VR Burun Modeli özelliği bazı oyuncular yaşayabilirsiniz herhangi VR Hastalık belirtileri hafifletmeye yardımcı eklendi.
-Kamera Yükseklik Sorunlar artık HTC Vive sabitlenir.
Daha küçük düzeltmeleri ve dengeleri -Bazı.

HTC Vive Kullanıcılar: Hala bazı yüksek kamera yükseklikleri yaşandığı tesadüfen iseniz, Kat ve Tablo Heights arasında 0cm / inç, Kat Yükseklik kulaklığınızı Kalibre deneyin.

Ayrıca, Windows oyuncuları nedeniyle SteamVR entegrasyonu, Grafik dikkat edin ve Çözümü iletişim pop-up değil, otomatik olarak artık ama (.exe doğrudan veya çalıştıran) Steam oyun basarken Grafik yapmak için SHIFT düğmesini tutabilir oyun dolmadan ve Çözünürlük Dialog görünür.

Windows Oculus oyuncuları, normal Başlat Seçeneği ve SteamVR Başlat Seçeneği çalıştırmak için gereken lütfen unutmayın.

Biz (VR ve Non-VR modları) çözmek, ama biz hepsini dizildi biz mümkün olduğunca çabuk olacaktır emin olabilirsiniz gereken bazı küçük sorunlar hala vardır.

Aşağıda Bilinen Sorunlar bakmak ve başka sorun haline çalıştırırsanız lütfen bize bildirin.

Tekrar teşekkürler tüm şaşırtıcı destek ve geribildirim herkes için :)

Bilinen Sorunlar:

VR:

-The Son Oculus SDK / Süre hala tam Oculus entegrasyon kurmak, böylece uygulanması gerekmektedir ve oyun yanı sıra Oculus Ev yapısı ile çalışmaktadır.

-The SteamVR Seviye Yükleme bar hala sonraki seviyeye yüklenirken “White Room” bekleyen gelen oyuncu önlemek için uygulanması gerekmektedir.

Sigara VR:

-Bazı Winodws 8.1 kullanıcıları hala Tam ekran oynamak mümkün olacak, bu durumda senin oyunun özelliklerine -ekran-tam ekran argüman ekleyin (detaylar için Tartışmalar edin) olmayabilir

-Bazı Windows kullanıcıları oyunu başlatırken Oyun Menüsü ile etkileşim bir sorun yaşıyorsanız gibi görünüyor, bu da bu sorunu yaşamış oyuncuların az miktarda arasında farklılık görünüyor gibi farklı çatışmalar nedeniyle görünüyor. Sadece oyuncuların çok küçük bir miktar etkileyecek gibi görünüyor ve her durumda biraz daha farklı gibi görünüyor çözmek için zor bir konudur, ama biz elimizden geldiği kadar hızlı sıralanmış almak için emin olacaktır.

-Bazı Linux kullanıcıları bu durumda -force-opengl bayrağı ile oyun çalıştırmayı deneyin, bazı grafiksel hatalar meydana gelebilir.

tweaks, dengeler ve hata düzeltmeleri küçük -Bazı

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 07 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

n Verlore Verstand indir BENZER İÇERİKLER
n Verlore Verstand indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.