Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mutant Football League İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Mutant Football League full türkçe indir

Mutant Football League 2017 aksiyon dolu arcade tarzı futbol oyununda, mutantlar ve canavarlar, ızgarada manyak katliamı açığa çıkarıyor. Mutant Futbol Ligi, yoğun online multiplayer aksiyon, derin strateji ve ölümcül mizah sunar.

Acımasız hayranların ve ölümcül tuzaklarla dolu fantastik arenalar, oyuncuların en yüksek puanı kazanmalarına veya rakiplerini öldürmelerine ve yokedilmelerine olanak tanıyan her yarışmada kargaşa ortamı hazırlıyor – takımlar, benzersiz “Kirli Hileler” i “Rahibe” Ref “, bir çağrıyı tersine çevirmek veya bir oyuncuya” büyüleyici “olmak ve boyutlarını büyütmek ve zayıf savaşçıları yollarına sokmaktır. Bir oyun başladığında, kemiklerin kırıldığı yalnızca öngörülebilir unsurun keşfedileceksiniz.

Mutant Futbol Ligi, NFL Blitz ve Sega Genesis klasiği Mutant Ligi Futbolu gibi over-the-top spor oyunlarından ilham alarak, çarşı tarzında Amerikan futbol oyunlarının ardılı kanlı, eğlenceli, yeni nesil. Digital Dreams’in MFL oyunu, kemik kesici, dişleri parçalayan, kafa bölünen vuruşlarla ve dilden-yanağa-mizah veren komik gulyabelilerin bir listesiyle derin 7: 7 stratejik oyun oynuyor. Oh, ve kan. Bir sürü kan.

 

İki oyuncu çevrimiçi veya dört oyuncu yerel ÇOKLU YÜRÜRLÜK, birbirinize saldırabilir veya karşı tarafa saldıran ve karşı çıkan yanlış kişileri ezebilirsiniz.
Kan susuzluğundan, telaşsız İskelet Deadhead’lerinden, Zırhlı Bruiserbots’tan, Ceza Yabancılarından, Mutasyon Edilmiş İnsanlar’dan ve Canavar Orklardan oluşan 18 takım arasından seçim yapın.
NBA Jam ve NFL Blitz’in ünlü şov salonu şefi Tim Kitzrow, unutulmaz, yetişkin odaklı, oyun oynamak için her oyun için yorum yapıyor.
Gerçek oynama imkânı yaratan anlar için şüphesiz rekabete karşı maksimum katliama maruz kalabilmek için oyun sırasında Rahibe Rüşvet vermek, Bombalar atmak veya Av Tüfeği ve Zincir Testerelerini oyuncularınıza takmak için Kirli Hileler kullanın!
Lig boyunca 18 benzersiz alan kara mayını, bubi tuzakları, ateş çukuru, zehirli hendek ve vızıltı testerlerini eğlenceli ama ölümcül engeller olarak sunuyor.
Artan öldürme sayıları ve acımasız yetenekleriyle MFL All-Stars Wham Nötronu, Bomba Shady, Ghoulio Bones ve daha fazlasına sahip olanlar gibi oynarlar.
SERGİ, UYGULAMA, OYNATMA gibi birden çok cezalandırma oyun modu veya bir TAM SEZONU hayatta kalmaya ve son bir zafer ulaşmak için: MAYHEM BOWL!
Düdüğün ardından darbe eklemleri, vücut slamları ve kaburga kırma vuruşlarıyla rakiplerinizi savurarak POST-PLAY MAYHEM’den en iyi şekilde yararlanın
Patlayan vücut parçaları, korkunç ölümler ve kan sıçramaları MFL GORE FX görsel deneyimini tetikler.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core2Quad 2.67 GHz or AMD Phenom II X4 965
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i5-4590
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Mutant Football League İndir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.