Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mortal Kombat X’e 15 GB’lık Yama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

TORRENT-OYUNİNDİR.COM FARKIYLA İLK BİZDE.

14-04-2015 TARİHİYLE SİZLERLE FULL SÜRÜM ÇIKTIMIŞTI

Mortal Kombat X’e 15 GB’lık Yama

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ VE YENİ Mortal Kombat X’e 15 GB’lık Yama Yakında torrent oyun düşmesi bekleniyor.

Mortal Kombat X’e 15 GB’lık Yama Üzücü Bir Haber Yayınlandı. NetherRealms’in sevilen dövüş oyun serisi Mortal Kombat X’e yeni bir güncelleme geldi. 15 GB boyutundaki güncelleme ile gelen yenilikler haberimizde.
18.04.2015 / 19:00Mortal Kombat X’e 15 GB’lık Yama!
Birçoğunuzun Atari salonlarında Street Fighter’dan sonra en çok oynadığımız dövüş oyunu Mortal Kombat serisi olduğundan eminiz. NetherRealms sevilen dövüş serisini devam ettirmek için geçtiğimiz günlerde Mortal Kombat X ile karşımıza çıkmıştı. Grafikleri ve dövüş mekanikleri ile hayran bırakan Mortal Kombat X, PC platformunda bazı sorunlar ile çıkışını gerçekleştirdi.

Mortal Kombat X PC’de Kasıyor!

PC’de Mortal Kombat X’i oynayabilmeniz için önce 3 GB’lık bir ön yüklemesini indirmeniz yeterli oluyordu. Oyuna girdikten sonra karakterler, dövüş mekanları ve oyun modları Steam’de arka planda indirilmeye devam ediyordu. Ancak bu sistem oyunun kasmasına ve FPS düşüklüklerine neden olmuştu. NetherRealms bu sorunun üstesinden gelmek için oyunculara Mortal Kombat X’in 30 GB boyutundaki tüm dosyalarının inmesini daha sonra oyuna giriş yapmalarını söylemişti.

Yama için güncelleme yada ek paket dosyaları yeniden kırılması beklenicek…

15 GB’lık yama!

Ancak sorunlar bu yöntemle de çözülmedi ve geliştirici firma bugün bir güncelleme yayınlamak zorunda kaldı. 15 GB boyutundaki bu güncelleme ile grafik performansını arttırmak için Shader optimizasyonu ve aşırı sabit disk alanı kaplayan tekrar gösterimler ile ilgili bir problem gideriliyor.

Güncellemeyi Steam üzerinden yükleyip sorunsuz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunun 30 GB olması ve yamanın 15 GB olması gerçekten düşündürücü. Bakalım bu yama ile oyundaki sorunlar tamamen çözülecek mi Yama olarak ek bir paket hazırlanıcaktır.

Mortal Kombat X’e 15 GB’lık Yama YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.