Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Monstrum pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Monstrum pc indir

Monstrum pc indir Monstrum geleneksel hayatta kalma korku oyunlarını alır ve procedurally üretilen seviyeleri, permadeath ile tamamen remixleri ve AI hiçbir onun sahipsiz yük gemisinde hiç gerçekten güvenli olduğunu garanti, yırtıcıları tahrik.

bir meydan okuma sunan oyuncuların hardiest eşitlemek için, monstrum size depar veya takipçisi zekâsı bulabilirsiniz ne olursa olsun araçlar fikir ve kullanmak için zorlar. Herhangi bir köşede olabilir gizlenen terör kaçma sırasında sizi öldürmek için dışarı bir ortamdan kaçmak için deneyin. Eğer monstrum hayatta miyim?

oyun Özellikleri

Üç Benzersiz Canavarlar

Üç canavar tipleri her play-yoluyla biri farklı davranışlar ve taktikleri ile her biri karşı karşıyadır. Eğer bir pusu dışında yol çalışması veya doğrudan saldırı kaçabilir? Ve aynı işlemler her zaman çalışacak?

Usul Arena

Yol boyunca öğelerin konumunu değiştirme, sen geminin iç vardiya olarak oynamak her zaman, her çalışma ile şekil farklı bir oyun ortamı için hazırlayın.

Kaçış yolları

kaçış farklı yöntemler keşfedin ve bunları onarmak için gereken öğeleri kurtarmak için geminin bağırsakları içine defterleri.

Fırsatlar ve Tehlikeler

Denemek ve canavar atlatmak için bulabilirsiniz olursa olsun kullanın. dolap veya mobilya altında gizlemek. Size canavar çekmek için dikkat dağıtıcı kullanın, ya da, belki daha akıllıca, sadece oldum nereye, ama çok hızlı gemiler yol boyunca çok sayıda tuzaklar birine girer diye çalıştırmak için dikkatli olun.

Permadeath

Ölüm ölümdür. Monstrum öldürülen olsun ve tekrar başlangıç ​​olacak. Farklı bir gemide, muhtemelen farklı bir canavara karşı. İyi şanslar. yayınlamaya başlayın.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 23 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Monstrum pc indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.