Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mirrors Edge Catalyst PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Mirrors Edge Catalyst indir

Mirrors Edge Catalyst torrent indir Mirror Edge ™ düz bu eşsiz kahraman ayakkabı içine size sunar. hareket ve bakış açısı bir daha önce görülmemiş duygusu ile, size Faith dünyasına çekilecektir. Viseral acil ve çok tehlikeli bir dünya.

Yaşa veya öl? Yükselmek veya zoka? Bir şey bu şehirde çalıştırmak öğreneceksiniz, kesindir. çığır açan Battlefield serisinin yapımcıları, Mirror Edge başka hiçbir şeye benzemez bir aksiyon-macera deneyimdir.
Özellikler
Kendinizi Taşı: String birlikte duvar çalışan inanılmaz bir bir cephanelik, avantaj ve kurtuluşa kentsel çevre her düzeyde döner sıvı, akrobatik hareketler içinde tonozlar ve daha fazlası, atlar.
kendinizi bırakın: ilk kişiye ise her nefes, her çarpışma, her darbe hissedilecektir edilmektedir. Yükseklikleri gerçek vertigo oluşturabilir, hareketler doğal akış, çarpışmalar ve mermi etkileri hakiki korku ve adrenalin oluşturmak.
Sorun kendinize: Savaş ya da uçuş. Hız ve çeviklik size sadece, kaçmasına yakalama ve cesur kaçar gerçekleştirmek değil, aynı zamanda devre dışı bırakmak ve kovalamaca, bulmaca, strateji ve yoğun mücadele bir karışımı, gafil rakipler silahsızlandırılması için izin verir.
Kendinizi özgür: Runner vizyon yaptıkları gibi şehri görmek için izin verir. akışını bakın. Çatılarının yolları ve kanallar, fırsatlar ve kaçış yolları olur. Akış Eğer çalışan tutar ne ?? ne canlı tutuyor.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 02 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Mirrors Edge Catalyst PC indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.