Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mind Unleashed indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Mind Unleashed indir

Oyunumuz Tamamen sanal gercekliğe dayanmakda zihinizi zorlayacak bu aksiyon macera oyununa başlayın hemen. Bir kayalık dağ içinde, gizli bir askeri üs içinde hayatta kalmak için zor çalışan bir robot vardır. Kayalar ve fütüristik şeyler size robot düşman ordularını mücadele, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak gerekir bu epik meydan sizi saracaktır.

, Çok gelişmiş silah Pick up kapağı almak ve düşman yok ve hayatta kalmak istiyorsanız strateji ile oynamak için doğru zamanı beklemek!

Zihin Unleashed ARENA kazanmak için yenmek için düşman 15 dalgaları vardır. Her dalgalar giderek daha fazla robotlar ve / veya farklı silah, estetik, hız, hasar, sağlık ve özel yetenekleri ile daha güçlü robotlar olacak.

en iyi beceri sınıfı uygun seçin: Mühendis, Assault veya Uzmanı.

Her beceri 2 farklı yeteneklere sahip, kendi oyun tarzı sunuyor.

Oyuncu bir dalganın tüm düşmanları yok olursa, bir alarm yeni dalga oluşmasına neden olacak onu uyaracaktır. Oyuncu yeni dalga yumurtlar önce 10 saniyesi vardır. Onlar sağlık paketleri, cephane vb bulmak için bu gecikme yararlanabilirsiniz

Oyunun temel amacı düşman 15 dalga ulaşmak ve zaferinden sonra sınırsız oyun sağlayacak son boss.Of ders oyunu yenilgidir.

İlk, Özel “Odalar” gerçekleştirmek için oyuncu yardımcı olabilecek diğer hedefleri olarak hızlı bir eksikleri için 2 veya daha fazla sağlık paketleri ve silah içinde var mevcuttur.

Oyun özgün Oculus Rift gibi VR kulaklıklar destekler yana, oyun mümkün olduğunca sürükleyici olduğundan emin yapıyoruz, tutması özgür ve rahat. Biz VR kulaklıklar içinde her şeyi okunabilir hale getirmek için akıllı bir UI sistemi benimseyen ediyoruz.

Biz de mükemmel uyum seçimler yapmak ve VR oynarken oyuncu sürpriz özel dikkat. Bu, harita ve her alanda, her bölge keşfetmek için oyuncu teşvik etmek için çalışıyor, aynı zamanda görsel bir tarafta, mümkün olduğunca oyun gibi muhteşem ve ilginç hale getirmek için çalışıyoruz anlamına gelir.

Oyun da bile yüksek talep VR kulaklıklarda mükemmel pürüzsüz oynamak için mümkün olduğunca optimize edilmiştir.

Ayrıca, VR (özellikle Oculus) için varsayılan denetleyicisi beri tam Xbox 360 / Bir oyun pedi VE klavye + mouse destekliyoruz, Xbox oyun pedi olduğunu.

Bir kulaklık açıldığında veya kapalı ve buna göre oyun başlayacak Ancak, oyun otomatik olarak algılar.

STRATEJİK / GİZLİ VEYA SALDIRGAN YAKLAŞIMLAR
Bir daha stratejik / gizli bir yaklaşım veya daha doğrudan bir biri ile hem oynayın. Eğer düşman dalgaları ile yalnız olacağım sakının, bu nedenle aynı durumda akıllı bir fikir olabilir daha sessiz olun!
DİNAMİK YER VE HAVACILIK SAVAŞ
kendi çekim, seçiminizi kaçınarak düşmanları yok etmek havada uçmak hızla sessizce nesneler arasında gizleme veya!
ÇOK replayable
Yeniden oynanabilir neredeyse sonsuza, önceki performansını artırmak ve ölmeden dalgaya ulaşmaya çalışın.
DERİN VE FÜTÜRİST ATMOSFERLERİ
Gerekirse flaş ışığı kullanın ve sizi tamamen içine çeker, bu derin ve fütüristik bir atmosfer zevk.
3 FARKLI ALANLARI
3 farklı alanlarda keşfetmek için. Sen onları düşman dalgaları aracılığıyla daha da ileri giderek kilidini mümkün olacak. Her biri kendi farklı tarzı var.
3 FARKLI SINIFLAR
3 farklı sınıflardan seçin: Mühendis, saldırı ya da Uzmanı ve hepsini yok edelim kendi özel yeteneklerini kullanmak!
BOSS VE DİNAMİK AI
Farklı AIS ile düşman dalgaları farklı türde Mücadele ve patronlar özellikle dikkat. Daha fazla strateji ve doğruluğu kullanarak onları yok etmek gerekir.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 06 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Mind Unleashed indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.