Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Microsoft Office 2013 Professional Plus + Visio Pro + Project Pro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Microsoft Office 2013 Professional Plus + Visio Pro + Project Pro

Microsoft Office 2013 Professional Plus + Visio Pro + Project Pro
Microsoft Office 2013 SP1 – çeşitli belgeler ile çalışmak için yazılım en iyisi. Bu ev mali sürdürmek ve daha iş geliştirme için en iyi fonlardan oluşmaktadır yanı sıra öğrenme sürecinde maksimum konfor elde etmek. Iş ya da ev olsun – bu önemli değil, Office 2013 sadece eğlence için değil, sadece bir PC kullanan herhangi bir öz-saygı bilgisayar kullanıcısı yüklü olmalıdır. Verimli ve kolay kullanımlı araçları ev kullanıcıları, basit ve küçük işletmeler büyük ölçüde e-posta, zamanlama arasında değişen ve bilgilendirici raporlar ve mükemmel sunum günü biten, tüm işlerine verimliliklerini artırmaya yardımcı olacaktır.

Özellikler:

Paket

Microsoft Office Professional Plus 2013 SP1
Microsoft Word 2013
Microsoft Excel 2013
Microsoft PowerPoint 2013
Microsoft Outlook 2013
Microsoft Publisher 2013
Microsoft Access 2013
Microsoft InfoPath 2013
Microsoft OneNote 2013
Microsoft Lins 2013
Pro 2013 Microsoft SkyDrive
Microsoft Visio Pro 2013 SP1
Microsoft Project Pro 2013 SP1

Ekstralar. bilgi

Microsoft Word 2013 – belgeler oluşturmak için gelişmiş özelliklere sahip bir kelime işlemci yeni versiyonu. Kelime 2013 belgeleri ile çalışmak için ek fırsatlar sunar. PDF-dosyaları açmak ve içeriğini düzenlemek, yanı sıra görüntüleri hizalamak ve düzeni çok daha kolay hale gelmiştir için, internetten video eklemek. Yeni rejim okumak ve dikkatinizi dağıtmak değil kolay hale, ve tabletlerde harika çalışmaktadır. Buna ek olarak, gelişmiş işbirliği özellikleri: Belirli düzeltme ve ekleme notlarda web doğrudan bağlantı ve gözden geçirme basitleştirilmiş depolama işlevini ekledi.
Microsoft Excel 2013 – dinamik bir iş aracı gelişmiş araçlar ve fonksiyonları kullanarak mevcut verilerin analizine dayanan doğru kararlar. İlk etapta Excel yeni bir görünüm duruyor. O gereksiz ayrıntılar bağışladı, ama aynı zamanda hızlı profesyonel sonuçlar için tasarlanmıştır. Bu sayıların büyük miktarda gezinmek yardımcı ve zorlayıcı bir görüntü verilerini oluşturmak için birçok özellik eklendi iyi kararlar lider.
Microsoft PowerPoint 2013 – gelişmiş navigasyon ile dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere sunumlar oluşturmak için güçlü bir program, animasyon, ses ve video desteği – hatta yüksek çözünürlükte. Microsoft PowerPoint 2013 Tablet PC ve dokunmatik ekranlı telefonlar için uyarlanmış bir daha sezgisel bir arayüze sahiptir. Hoparlör modu otomatik olarak projektörün parametrelere göre ayarlanır ve hatta tek bir monitörde kullanılabilir. Temalar artık tasarımı basitleştirmek için birkaç seçeneğiniz vardır ve birlikte çalışırken, bir soru sormak ya da bir inceleme istemek için yorum ekleyebilirsiniz.
Microsoft Outlook 2013 – yeni araçlar genişletilmiş bir set ile e-posta istemcisi, çeşitli Web servisleri ve sosyal ağlar için destek. Outlook’u açtığınızda, hemen onun yeni bir görünüm fark edeceksiniz. Şimdi kısaca bu e-posta, takvim ve rehber ana performansları odaklanmak yardımcı olacaktır.
Microsoft Publisher 2013 – oluşturma ve geliştirme ve pazarlama malzemeleri ve yayınlar, profesyonel kalitede baskı ve posta ile dağıtım için programı kullanımı kolay. Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, düzenleme fotoğraf, belge ile navigasyon. Microsoft Publisher 2013 bunları, swap taşımak ve yeni görüntüler ve metin efektleri ile kendi yayınlarına görsel uyarılar eklemek için izin görüntüleri ile çalışma yeni yollar sunar.
Microsoft Access 2013 – Geliştirilmiş mantık programlama ile veritabanı geliştirilmiş bir versiyonu, Business Data Catalog (BDC, Business Data Catalog), 25 kalite şablonlar ile entegrasyonu. Web Uygulama Erişim 2013 Access oluşturmak ve sonra yayımlamak ve bir web tarayıcısında genel erişim için bir uygulama olarak SharePoint kullanmak veritabanının yeni bir türüdür. Bir Web uygulaması oluşturmak için, sadece izlemek için plan veri türünü (kişiler, görevler, projeler, vb. D.) seçmeniz gerekir. Erişim, fikirleri içeren bir veritabanı yapısını oluşturmak veri eklemek ve düzenlemek olacaktır. Hemen web uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz böylece Navigasyon ve temel komutlar zaten inşa edilir.
Microsoft InfoPath 2013 – bir kuruluş ortamında dağıtım ve bilgi yönetimi için zengin dinamik formlar oluşturma Ek.
Microsoft OneNote 2013 – bilgi ve paylaşım çeşitli saklamak için hizmet veren bir dijital dizüstü bilgisayar. OneNote 2013 Açılış hemen arayüzünde düşünceler ve fikirler değil odaklanmaya yardımcı yeni tasarım, fark edeceksiniz. Her yerde hemen hemen her mobil cihaz, tablet PC’ler ve tarayıcıları kullanarak notları ve diğer verilere erişim sağlarken bulut ile tam entegrasyon sayesinde, sabit sürücü dosyaları serbest edilebilir.
Microsoft Lync 2013 – varlığı, iletişim yönetimi olasılığı, anlık mesajlaşma, konferans ve telefon hakkında bilgi veren, Lync Server için birincil istemci yazılımıdır.
Microsoft SkyDrive Pro 2013 – bu iş belgeleri ve diğer dosyaları saklamak için profesyonel bir kütüphane var. Iş SkyDrive ve SkyDrive Pro sürümü düşünün. SkyDrive’a Pro dosyaları kaydetmek, onlar sadece sizin için kullanılabilir, ama aynı zamanda kolayca meslektaşları için bunları paylaşmak yanı sıra mobil cihazlarda onları görüntülemek için gelemez. Dosyalarınız bulut SharePoint Online veya SharePoint Server ayarlarına bağlı olarak firmanızın 2013 sunucuları, güvenli saklanacaktır.
Microsoft Project Professional 2013 kolay projeleri yönetmek ve neredeyse her yerden çalışanları ile işbirliği yapar. Zaman Organize ve diğer Microsoft uygulamaları ve bulut hizmetleri ile sorunsuz çalışacak şekilde yaratılmış tek bir proje yönetim sistemine projeleri sayesinde kontrolünü kaybetmek yok.
Yeni ve güncellenmiş şekiller ve şablonlar, gelişmiş efektler ve temalar da dahil olmak üzere, yanı sıra ekibin çalışmalarını kolaylaştırır eş yazarlık işlevini, – Microsoft Visio Professional 2013 yaratarak grafikler daha görünür hale yeni özellikler kümesi sağlar. Buna ek olarak, gerçek zamanlı verilere şekiller bağlama ve diğer kullanıcıların Visio yüklü olsanız bile, onları SharePoint Visio Hizmetlerini kullanarak tarayıcıda paylaşmak açılış şemaları daha dinamik yapabilirsiniz.

Naber:

Microsoft Office Açılış, hemen yeni ve taze bir tasarım göreceksiniz. Ancak, eski ve tanıdık tüm özellikleri ortadan kalkmadı ve daha verimli çalışmanıza yardımcı yenileri ile takviye edilmiştir. Yeni Office uygulamaları da belirli bir Office seti olmadan hatta bilgisayarlarda, akıllı telefonlar, tablet PC’ler ve bulut ortamlarında kullanılabilir. Eğer cihaz veya kullanılmış ve ne olursa olsun her yerde Şimdi önemli dosyaları her zaman, sizin için kullanılabilir olacaktır.
Herhangi bir yerden Office’i kullanma
Hesap Microsoft, kullanarak Office’i yükleyin.
Başka bir bilgisayarda Office programı kullanın.
Kolay erişim ve paylaşım için SkyDrive’a dosyaları kaydedin.
Yapılandırmak için kişisel bir şekilde, nerede olursanız kullanın.
Dosya kaydetme ve bulutta paylaşabilirsiniz. Internet’e bağlı olduğunda Bulut depolama her zaman mevcuttur. Şimdi kolaylıkla SkyDrive üzerinde veya belgeler, Word, Excel tabloları ve diğer Office dosyaları ile çalışmak ve diğer kullanıcılara kullanılabilir hale yapabilirsiniz kuruluşun internet sitesinde, Office dosyaları kaydedebilirsiniz. Hatta başkaları ile eş zamanlı olarak bir dosya üzerinde çalışabilirsiniz.
Ortak Toplantısı. Online toplantıya katılmak ve slayt PowerPoint kullanın, belgeler, Word, Excel tabloları ve OneNote birlikte kaydeder.
Toplantı katılımcıların Office’in bir dizi yüklü olsanız bile, dosyaları görüntüleyebilirsiniz.
Daha fazla seçenek başladı. Bunun yerine boş bir dosya, son dosya veya favori şablonu seçebilirsiniz. OneNote girmek ve internetten veya PC’den dizüstü keşfetmek sağlar.
Kolay tasarruf ve açma. Artık uzun bir görünüm ihtiyaç ve iletişim kutuları arasında gezinmek. Onun en çok kullanılan klasörler, bir kerede göreceksiniz. Ayrıca her zaman kullanılabilir konumu düzeltebilirsiniz.
Basitleştirilmiş dosya paylaşımı. Dosya sekmesi Paylaşımı tıklayın seçerek açılabilir tek bir yerde Office programlarında toplanan tüm parametreler dosya paylaşımı.

Notlar:

Montaj üç dilde (İngilizce, Rusça, Ukraynaca) ve her iki kurulumunu kolaylaştırmak ve son ayrıntısına kadar yapılandırabilirsiniz ek yarar yerleşik güncellemeleri ile özgün yükleyici, Microsoft Office 2013 olduğunu.

Genel bilgi:
Diller: İngilizce, Rusça, Ukraynaca Aktivasyon: Ratiborus Ekstra dan KMSAuto Lite: Ofis Tab – sekmeleri kullanarak dosyaları arasında geçiş (bir tarayıcı gibi)

Sessiz kurulum dosyası .MSP dosyası (klasör MSP) ve gerekirse kullanılarak yapılır, sen OCT kullanarak zevkinize onları özelleştirebilirsiniz. Ekim kullanım detayları aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz: Montaj sırasında technet.microsoft.com/ru-ru/library/cc179097.aspx antivirüs çözümlerini devre dışı bırakmak için tavsiye edilir – süreç daha hızlı gerçekleşecek ve Başarılı aktivasyon ihtimali çok artar.

Seçenekler sessiz * (AutorunHelper.exe kullanılır) yükleyin:
/ O86U – güncellemeleri ile Ofisi (x86) sessiz yükleme
/ O64U – güncellemeleri ile Ofisi (x64) sessiz kurulum
/ O86N – güncellemeleri olmadan Ofisi (x86) sessiz yükleme
/ O64N – güncelleştirmeleri / V86U olmadan Ofisi (x64) sessiz yükleme – Visio (x86) güncellemeler / V64U ile sessiz kurulum – Visio (x64) güncellemeler / V86N ile sessiz kurulum – güncelleştirmeleri / V64N olmadan Visio (x86) sessiz yükleme – güncelleme / P64N olmadan sessiz yükleme Projesi (x86) – – güncellemeleri / P86N ile sessiz yükleme Projesi (x64) – güncellemeleri / P64U ile sessiz yükleme Projesi (x86) – güncellemeleri / P86U olmadan Visio (x64) sessiz yükleme sessiz kurulum Projesi ( x64) güncellemeleri olmadan / UP2013 – güncellemeleri yüklemek / KMS – Aktivasyon / TAB – Ofis Tab / S kurulumu – güncellemeleri Office x86 yüklemek Örneğin ilerleme penceresini gizlemek, takım AutorunHelper.exe / O86U / V86N / KMS / TAB, Visio güncellemeler olmaksızın x86, hem ürünü etkinleştirmek ve Office Tab yükleyin. Ambalajsız sürümü için aynı (.exe 2.5-3 GB) • fırlatma aşağıdaki gibidir: ınstall.exe -y -nr gm2 “% TEMP% \ OFFICE2013 \ AutorunHelper.exe” / O86U / V86N / KMS / TAB

Dosya adı ınstall.exe karşılık gelen bir ile ikame edilmesi gerekir.
* Aynı anda farklı bit ürünler (Ofis x64 Visio ve x86) kurmayın.

Destek ve bizi takip edin:

Microsoft Office 2013 SP1 – the best of software for working with documents of various types. It is composed of the best funds for business development, as well as to achieve maximum comfort in the learning process, maintaining household finances, and more. Whether it’s business or home – it does not matter, Office 2013 simply must be installed on any self-respecting computer user who uses a PC not only for entertainment. Efficient and easy-to-use tools will help home users a simple and small businesses considerably increase their productivity in all their affairs, ranging from e-mail, scheduling and ending the day informative reports and excellent presentations.

Features :

Package

Microsoft Office Professional Plus 2013 SP1
Microsoft Word 2013
Microsoft Excel 2013
Microsoft PowerPoint 2013
Microsoft Outlook 2013
Microsoft Publisher 2013
Microsoft Access 2013
Microsoft InfoPath 2013
Microsoft OneNote 2013
Microsoft Lins 2013
Microsoft SkyDrive Pro 2013
Microsoft Visio Pro 2013 SP1
Microsoft Project Pro 2013 SP1

Extras. information

Microsoft Word 2013 – New version of word processor with advanced features to create documents. Word 2013 provides additional opportunities to work with documents. Insert video from the Internet, to open PDF-files and edit their content, as well as to align the images and the scheme has become much easier. The new regime has become easier to read and does not distract your attention, and works great on tablets. In addition, improved collaboration features: added direct connection to the web, and simplified storage function of reviewing, in particular corrections and adding notes.
Microsoft Excel 2013 – a dynamic business tool to make the right decisions based on analysis of existing data using advanced tools and functions. In the first place stands the new look of Excel. He spared the unnecessary details, but also designed for quick professional results. It added many features to help navigate the large amount of numbers and create a compelling image data, leading to better decisions.
Microsoft PowerPoint 2013 – A powerful program to create presentations, including laptops, with enhanced navigation, supports animation, audio and video – even in high definition. Microsoft PowerPoint 2013 has a more intuitive interface, adapted to the Tablet PC and touch screen phones. Speaker mode is automatically adjusted according to the parameters of the projector, and can even be used on a single monitor. Themes now have several options to simplify the design, and when working together, you can add comments to ask a question or ask for a review.
Microsoft Outlook 2013 – e-mail client with an expanded set of new tools, support for various Web-services and social networks. When you open Outlook, it will immediately notice his new appearance. Now it concisely, that will help you focus on the main performances in the e-mail, calendars and contacts.
Microsoft Publisher 2013 – Easy to use utility for creating and building and marketing materials and publications, professional-quality printing and distribution by mail. Improved user interface, editing photographs, navigation through the document. Microsoft Publisher 2013 offers new ways of working with images, allowing you to move them, swap and add visual alerts to their publications with new images and text effects.
Microsoft Access 2013 – An improved version of the database with improved logic programming, integration with the Business Data Catalog (BDC, Business Data Catalog), 25 quality templates. Web Application Access 2013 is a new type of database that you create in Access, and then publish and use SharePoint as an application for public access in a web browser. To create a Web application, you only need to select the type of data that you plan to monitor (contacts, tasks, projects, and so on. D.). Access will create a database structure with the ideas, add and edit data. Navigation and basic commands are already built, so you can immediately start using your web application.
Microsoft InfoPath 2013 – Annex creating rich dynamic forms for distribution and information management in an enterprise environment.
Microsoft OneNote 2013 – is a digital notebook that serves to store a variety of information and sharing. Opening OneNote 2013, you will immediately notice the new design, which helps to focus on the thoughts and ideas and not on the interface. Thanks to full integration with the cloud can be freed from the hard drive files, while ensuring access to notes and other data from anywhere using almost any mobile device, tablet PCs and browsers.
Microsoft Lync 2013 – is the primary client software for Lync Server, providing information about the presence, the possibility of contact management, instant messaging, conferencing, and telephony.
Microsoft SkyDrive Pro 2013 – it’s your professional library for storing work documents and other files. Consider SkyDrive Pro version of its business SkyDrive. When you save files to SkyDrive Pro, they are available only to you, but at the same time you can easily afford to share them for colleagues, as well as view them on mobile devices. Your files will be stored securely in the cloud SharePoint Online or SharePoint Server 2013 servers of your company, depending on the settings.
Microsoft Project Professional 2013 makes it easy to manage projects and collaborate with employees from almost anywhere. Organize your time and do not lose control of their projects thanks to a single project management system created to work seamlessly with other Microsoft applications and cloud services.
Microsoft Visio Professional 2013 provides a set of new features that make creating charts more visible – including new and updated shapes and stencils, advanced effects and themes, as well as the function of co-authorship, which simplifies the work of the team. In addition, you can make diagrams more dynamic linking shapes to data in real-time and opening them share in the browser using Visio Services in SharePoint, even if other users have not installed Visio.

What’s new :

Opening Microsoft Office, you will immediately notice the new and fresh design. However, all of the old and familiar features have not disappeared and were supplemented by new ones, which help to work more efficiently. New Office applications can also be used on smartphones, tablet PCs and cloud environments, even on computers without a specific set of Office. Now the important files will always be available to you, wherever you are and whatever device or used.
Using Office from any location
Install Office by using the account Microsoft.
Use Office program on another computer.
Save files to SkyDrive for easy access and sharing.
Use your personal way to configure, no matter where you are.
Saving files and share them in the cloud. Cloud storage is available at any time when connected to the Internet. Now you can easily save Office files on SkyDrive or on the organization’s website, where you can work with documents Word, Excel spreadsheets and other Office files and make them available to other users. You can even work on a file simultaneously with others.
Joint Meeting. Join online meeting and use the slide PowerPoint, documents Word, Excel spreadsheets and OneNote notes together.
Meeting participants can view the files, even if they have not installed a set of Office.
More options started. Instead of an empty file, you can select the last file or favorite template. OneNote allows you to enter and discover the notebooks from the Internet or from a PC.
Easier saving and opening. You no longer need a long view and scroll through the dialog boxes. His most used folders, you will see at once. You can also fix the location that it was always available.
Simplified file sharing. All parameters file sharing collected in Office programs in one place, which can be opened by selecting the File tab click Sharing.

Notes :

The assembly is the original installer Microsoft Office 2013 with built-in updates in three languages ​​(English, Russian, Ukrainian) and additional utilities that can both facilitate the installation and configure it to the last detail.

General information:
Languages: English, Russian, Ukrainian Activation: KMSAuto Lite from Ratiborus Extras: Office Tab – switching between files using tabs (like a browser)

Silent installation is performed using file .msp (folder MSP) and, if necessary, you can customize them to your taste by using the OCT. Details of the use of the OCT can be found at the following link: technet.microsoft.com/ru-ru/library/cc179097.aspx At the time of installation is recommended to disable antivirus solutions – a process will take place more quickly and the probability of successful activation is much increased.

Options silent install * (used AutorunHelper.exe):
/ O86U – silent installation of Office (x86) with updates
/ O64U – silent installation of Office (x64) with updates
/ O86N – silent installation of Office (x86) without updates
/ O64N – silent installation of Office (x64) without updates / V86U – silent installation of Visio (x86) with updates / V64U – silent installation of Visio (x64) with updates / V86N – silent installation of Visio (x86) without updates / V64N – silent installation of Visio (x64) without updates / P86U – silent installation Project (x86) with updates / P64U – silent installation Project (x64) with updates / P86N – silent installation Project (x86) without updates / P64N – silent installation Project (x64) without updates / UP2013 – install updates / KMS – Activation / TAB – installation of Office Tab / S – hide the progress window For example, the team AutorunHelper.exe / O86U / V86N / KMS / TAB install Office x86 with updates, Visio x86 without updates, activate both the product and install Office Tab. For unpacked version (.exe • 2.5-3 GB) the same the launch is as follows: Install.exe -y -nr gm2 “% TEMP% \ OFFICE2013 \ AutorunHelper.exe” / O86U / V86N / KMS / TAB

File name Install.exe need to be replaced by a corresponding.
* Do not install the products of different bit simultaneously (Office x64 Visio and x86 ).

Support and Follow us :

Microsoft Office 2013 Professional Plus + Visio Pro + Project Pro BENZER İÇERİKLER
Microsoft Office 2013 Professional Plus + Visio Pro + Project Pro YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.