Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MEG 9 Lost Echoes

MEG 9 Lost Echoes İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

MEG 9 Lost Echoes torrent abi indir

MEG 9, ilk olarak çokuluslu şirket Quantum Multiphasics doğrulusundaimal edilen boyutsal bir ayrışma olan Ihtimal Diyaframı’nın içindegerçekleşir: işvereniniz.
Oyun süresince, oyuncular esrarengiz bir şekilde karanlığa dönüşmüş yüksek teknolojili bir karmaşık olan Horizon’u keşfederken uzaktan kumandalı bir El Aletini kaptan edecekler.
Diyafram, en ölümcül olanının Yolsuzluk biçimini alan çoğu acayip olaya ev sahipliği yapıyor.
Diyafram içersinde ekipman ve efor kaynakları açığa bırakıldıkça mutasyonlar gerçekleşmeye başlar.
Malzeme Yolsuzluk doğrulusunda kademeli olarak ele geçirilmekte ve canavarca biyo-mekanik canlılara dönüşmektedir.
Akıllı ve olağanüstü derecede ölümcül olan Corrupted, Diyafram içindeki operasyonlar içersinde en büyük tehdidi meydana getiriyor ve çok dikkatli ele alınması gerekmektedir.

Serbest gayret gösteren olarak şuana kadar tasarlanmış en teknolojikaskeri araçlardan bir tanesi olan Rig üstünden Ihtimal Diyaframı içindeoperasyonları uzaktan yönetim edeceksiniz.
Son yıllardaki gelişmeler, pilotu fiziksel olarak vasıta çalıştırma ihtiyacını ortadan kaldırdı ve şimdi bütün işlevselliği uzaktan muayeneedebiliyor ve görseller her vakit aracı yakından takip eden ufak bir dronedoğrulusunda iletiliyor.

Rıg, herhangi bir karşılaşmanın gereksinimlerine göre modifiye edilebilen olağanüstü derecede çok istikametli bir araçtır.
Dokuz adet benzersiz ve tamamiyle yenilenebilir parçadan meydana gelen bir havuzdan seçilen bir koruma modülü eşliğinde üç silah eş zamanlı monte edilebilir.
Rig’in donatıldığından ve Horizon tesisindeki tehlikeler içersindetamamiyle hazırlandığından güvenilir olun yaşamda kalmanınehemmiyetli bir bileşenidir.

Çok İşlevli Çıkarma ve Toplama birimlerinin en sonuncusu olan MEG, uzak cerraha tekilce Rig ile yapamayacakları görevlerle yardımcı olmakla misyonlu emin bir robottur.
MEG, oyuncunun Horizon’daki muhtelif erişim noktalarıyla etkileşime girmesine müsaade eder, ister kapılar açılsın, isterse esas makinelereatak eder.

Kurtarma, konuşlandırılabilir savunmaları meydana getirmek içersindekullanılabilecek ehemmiyetli kaynaklar içersinde düşmanları yok etti.
Aranjman, mekanları savunmak ve düşman ordularını tutmak içersindeenstrümantal nöbetçi tabancalar, yakınlık madenleri ve enerji duvarları inşa edebilir.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 -4690k
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 770 and above. AMD Radeon 6870 and above
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

MEG 9 Lost Echoes İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.