Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Medieval II Total War Collection indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Medieval II Total War Collection indir

Ortaçağın en korkunç savaşlarından biri olan uluslarında başkanlık ederken, epik 3D savaş 10.000 kana susamış kadar asker özellikli direkt masif savaşlar. Batı tarihinin en çalkantılı bir döneme yayılan toprakları ve güç için arayışı, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da yoluyla alır ve hatta Yeni Dünya’nın kıyılarına üzerine.
Sen bina ve işe şehirleri geliştirmek ve orduları eğitim her şeyi ele, demir bir yumruk ile imparatorluk yönetmek gerekir. Papa, müttefik ve düşman işlemek Engizisyon zekâsı ve etkilemek için diplomasi ellerinde. Haçlı Seferleri mücadeleye önderlik ve Kutsal Savaş İslam veya Hıristiyanlık zafer getirmek. tarihi yeniden yazmak ve dünyayı fethetmek. Bu Total War olduğunu!

Daha büyük ve daha iyi gerçek zamanlı savaşlar. Geliştirilmiş savaş koreografi, daha büyük ordular, hızlı temposu ve muhteşem bitirme hamle hiç bu en visseral ve heyecan verici Total War yapmak.
Yeni epik kampanya. hırslı tek oyuncu kampanya üç kıtaya yayılan ve oyuncuların kendi topraklarında Aztekler yüzleşmek için Amerika’ya genelinde yelken izin verir.
Büyükşehir erişilebilirlik. Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve opsiyonel kısa kampanyalar Total War deneyimi daha hızlı ve her zamankinden daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor.
40’ı aşkın yeni özellikler. Gelişmiş bir arazi sistemi, hava efektleri geliştirilmiş ve daha Bölmek ve fethetmek yardımcı olacaktır.
Yoğun Multiplayer savaşları. İnternet ve LAN üzerinden 8-yönlü çok oyunculu oyunlar diğer oyunculara karşı savaştı.

NOT: Kingdoms genişleme Ortaçağ II çekirdek oyun öğeleri kullanır Çünkü: Total War: Total War oyunu, o size Ortaçağ II satın alma gibi Krallıkları satın almak için aynı yöntemi kullanmanız gerekmektedir. Medieval II satın alırsanız: Steam dan Total War, sonra Kingdoms satın almak için Buhar kullanın.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 05 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Medieval II Total War Collection indir BENZER İÇERİKLER
Medieval II Total War Collection indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.