Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mayan Death Robots indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Mayan Death Robots torrent full indir

Mayan Death Robots pc torrent full indir, Maya Ölüm Robotlar uzaylı öldürme makineleri tarafından işgal Maya ortamda topçu türü (Worms düşünüyorum) yeniden keşfediyor. Kadrosunda bir robot seçin ve rakibinizin güç çekirdek yok etmek arenaya. Sayaç bitmeden önce silahını Amaç, ama güzel sahne dalıp olmayın: roketler uçan başladığınızda, zaten bir sonraki hamlesini planlamak gerekiyor! Daha iyi bir noktadan için robot taşımak için seçecektir, ya da bir öldürme darbe iniş rakibin tutmak için savunma inşa edecek?
Özellikler:
Sabır bir erdemdir değil
Siz bir sonraki dönüş için beklemek zorunda kalmazsınız. Her oyuncu aynı anda hareket eder böylece bir atış zaman, iyilik iade olmasını bekliyoruz. Worms düşünün, ama herkes aynı anda dönüş alır!
Akıllıca seç
Benzersiz yetenekleri ve silah on ölümcül öldürme makineleri liste oluşturacak olan bir robot seçin. Nuke, zap, implode yakmayın ve favori robot ve dövüş stili ile muhalefeti yok!
Uygulama organize din
Minik Mayalar Sizin kabilesi size gökten inmiş bir tanrı olduğunu düşünüyor, bu yüzden seni ibadet ve savaşta size yardımcı. Gerçekten iman ve düşman robot ve onun kabilesine havaya uçurmak için onlara bir şey verin!
Yarışma dışında kas
Gerçek Maya tanrıları senin küfür hafifçe alıp partiye gelmez. Senin farklılıklarını bir kenara ve büyük patronlar yenmek için Rakibiniz ile takım! Yüz sonradan erime devam çekinmeyin.
Çevre koruması
Savunmasını oluşturmak veya rakibin üzerine ölüm yağmur bir noktadan oluşturmak için inşaat tabancası kullanın.
En güçlü olanın hayatta kalması
Eğer rakibi yenmek için gerekenlere biliyorum düşünüyorsunuz? Sizin robot overlords senin ayak üzerinde tutmak için mağaza bazı sürprizler var. Yeni robotlar ve oyun oynamak biçimini değiştirmek senaryoları kilidini kampanya modu ile oynayın.

Mayan Death Robots indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.