Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mass Effect Trilogy indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Mass Effect Trilogy indir

Mass Effect Trilogy indirOld Republic ™ Şövalyeleri, Dragon Age: Yıldız Wars® yapımcıları Kökenleri ™ ve Mass Effect ™ heyecanlı Mass Effect Trilogy koyu ikinci taksit geliyor!
Commander Shepard organik yaşam imha bükük Reapers işgal püskürttü iki yıl sonra, gizemli bir yeni düşman ortaya çıkmıştır. Bilinen alan saçaklar, bir şey sessizce tüm insan kolonilerini kaçırarak olduğunu. Şimdi Shepard en korkunç tehdit insanoğlunun karşılaştığı durdurmak için Cerberus, ne pahasına olursa olsun insan hayatta adamış acımasız bir örgüt, birlikte çalışmak zorundadır.
Hatta bu tehlikeli görevi teşebbüs etmek, Shepard gökadanın en seçkin ekiplerini bir araya ve şimdiye kadar yapılmış en güçlü gemi komuta gerekir. O zaman bile, onlar intihar olacağını söylüyorlar. Commander Shepard yanlış onlara kanıtlamak niyetinde.
İnsanlığın Geleceği tehlikede olduğunu
Alanı en tehlikeli bölgelerinde tehlikeli bir göreve inanılmaz benzersiz bir karakter takımı komuta.
İlk Mass Effect oyuncuları kendi Commander Shepard hikayesini devam etmek oyunlar tasarrufu alabilirsiniz. Yeni oyuncular heyecanlı tek başına bir macera onları neredeyse mümkün olan her şekilde ilk oyun aşan bir cilalı ve aksiyon dolu yolculuğu bekliyor bulacaksınız.
Yoğun Üçüncü Kişi Combat
Kapağı atın kolaylıkla bir elit kadro komuta, ağır silahlar dahil 19 silah sınıfları kullanmak ve bir bütün yeni ve geliştirilmiş dövüş sistemi ile düşmanlar karşı ölümcül güçler açığa.
Bir Bütün Galaxy Explore
Eldeki görev için takımını monte alan uzak ve ölümcül ulaşır yolculuk. İnanılmaz karakter dökme tehlikeli ve görsel olarak çarpıcı dünyalar çeşitli keşif bekliyor
Sağlam Karakter Özelleştirme
6 oyuncu sınıfları arasında seçim senin görünümünü özelleştirmek ve kendi yeteneklerini ve güçlü terzi. Eğer ilerleme olarak, yani Shepard’ın yeteneklerini yok.
Konuşma kontrol edin. Genellikle kuvvet liberal uygulama ile – kendi eline alabilir Geliştirilmiş konuşma sistemi.
Cerberus Ağı
Oyun Cerberus Ağı aracılığıyla ek bonus içerik bir kod verilmesi erişimi dahildir.

Mass Effect Trilogy indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.