Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mantis Burn Racing pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Mantis Burn Racing pc indir

Mantis Burn Racing pc indir Zorlayıcı Kariyer Modu – Deney Mantis Yarış Şampiyonu Yanık taçlandırılmıştır olmanın yolda ilerleme yolunu tercih kapsamlı bir 7-sezon kariyer yapısı sürüş yeteneği her yönüyle.
Bumper-to-bumper Yarışı – güneş yanık Kum Town kum tepeleri atla ya da yüksek riskli, yüksek hızlı ama en önemlisi, son derece rekabetçi yarış yeni Shangri-la asfalt şehir sokaklarında lastik yakmak.
İnanılmaz Taşıtlar – bir liste seçin tamamen özelleştirilebilir yerleşik için-yarış 3 farklı kategoride araçlar, hızlı kumul-arabaları, çok yönlü yol yarışçılar ve süper güçlü 6 tekerlekli kamyon rakip tarafı ile kendi benzersiz yol tutuşu ve performans özellikleri ile her aynı yarışta -by-side.
Çarpıcı Görseller – kristal berraklığında yüksek oktanlı yarış için inanılmaz foto-gerçekçi görselleri ile 2 ayrı ortamlarda bulunan çarpıcı geri dönüşümlü parçalar arasında yarış.
Sezgisel, heyecan verici bir oyun – gerçekçi bir dünya girin, ama eğlenceli, araç sürüş deneyimi merkezinde sahne alır sezgisel ve heyecan verici bir oyun ile ele.
tam tercihinize Güzel ayar aracınızın yol tutuşu ve performansı ve RPG tarzı yükseltme yuvası sistemi üzerinden stil oynamaya araç süspansiyon, vites kutusu, motor, lastik ve destek özelleştirmek için – RPG-Style Sistemi yükseltin.
Zorlu Oyun Modu – Yüksek Lisans 8 eğlenceli oyun modları – Knockout, Akümülatör, sollamak ve Time Trial dahil – taze ve heyecan verici geniş bir solo kariyere tutun.
Haftalık Zorluklar – palavra hakları nihai için her hafta benzersiz zorluklar Küresel lider panoları üst etme yolunun yarışı.
Yoğun Multiplayer – oyuncuların dünya çapında sorunsuz birlikte yarış için izin kadar 8 oyuncu için kapsamlı online modları ile 4 oyuncu yerel bölünmüş ekran yarış.
Orijinal Soundtrack – oyun için özellikle yazılmış özgün bir ortam-elektro müziği yarışı.
Düzenli Güncellemeler – eklentileri ile Erken Erişim ücretsiz ve ücretli içerik paketleri de dahil olmak üzere planlanmış sonrası tam lansman sırasında düzenli içerik güncellemeleri.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 14 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Mantis Burn Racing pc indir BENZER İÇERİKLER
Mantis Burn Racing pc indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.